Reklama

Reklama

"Taniec z gwiazdami": Już wiemy, kto z kim zatańczy!

Na parkiecie piątej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" ponownie zobaczymy znane i lubiane osoby, a także nowe twarze, które w barwnym świecie show-biznesu stawiają pierwsze kroki. Jak uczestnicy poradzą sobie z wymagającymi trenerami, skomplikowaną choreografią i ocenami jury? Zobaczmy, kto zaprezentuje się w piątej edycji show!

Na parkiecie piątej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" ponownie zobaczymy znane i lubiane osoby, a także nowe twarze, które w barwnym świecie show-biznesu stawiają pierwsze kroki. Jak uczestnicy poradzą sobie z wymagającymi trenerami, skomplikowaną choreografią i ocenami jury? Zobaczmy, kto zaprezentuje się w piątej edycji show!
Logo programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" /Polsat

W tej edycji na parkiecie zobaczymy takie pary, jak:
Dorota Chotecka i Robert Kochanek
Joanna Opozda i Kamil Kuroczko
Kasia Stankiewicz i Tomasz Barański
Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak
Andrzej Krzywy i Magdalena Soszyńska-Michno
Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke
Rafał Jonkisz i Walerija Żurawlewa
Julia Wróblewska i Jan Kliment
Nikodem Rozbicki i Agnieszka Kaczorowska
Waldemar Błaszczyk i Nina Tyrka
Uzu Ugonoh i Hanna Żudziewicz

Aktorki i aktorzy

Tym razem wśród jedenastki zawodników największą grupę stanowią aktorki i aktorzy, których znamy z popularnych seriali oraz dużego ekranu. Swoich sił w tańcu spróbuje Dorota Chotecka.

Reklama

- Dojrzałe kobiety powinny być bardziej odważne i otwarte. Tymczasem wielu brakuje tak niezbędnej w życiu odrobiny szaleństwa - mówi Więcławska z serialowego "Rancza"- Ja zafundowałam je sobie w postaci tego show, ale i tak myślę, że zwariowałam, że się na to zgodziłam - przyznaje ze śmiechem aktorka.

Wyzwanie podjęła także jej serialowa koleżanka Elżbieta Romanowska, która w Wilkowyjach jest żoną Pietrka. W taneczne szranki staną też Anna Karczmarczyk, czyli Ola Pietrzak  z Leśnej Góry oraz Julia Wróblewska znana widzom m.in. jako Zosia z "M jak miłość".

- Jako mała dziewczynka nałogowo oglądałam "Taniec...". - Uwielbiałam patrzeć na aktorów, piosenkarzy i sportowców, którzy wirowali na parkiecie. Zakochałam się w sukienkach tancerek, w tym, jak pięknie wyglądają, gdy się obracają - przyznała młoda aktorka. - Nareszcie nauczę się stać prosto, trzymać balans, równowagę, trochę się rozciągnę i wreszcie zacznę ćwiczyć - dodaje.

Wśród uczestniczek tej edycji show jest Joanna Opozda, którą widzowie znają z "Pierwszej miłości". Oczywiście nie zabraknie także panów. Ze skomplikowanymi tanecznymi pas, tangiem, fokstrotem, dystyngowanym walcem i energetyczną cha-chą zmierzą się
Waldemar Błaszczyk, senator Damian Cieślik z "Na Wspólnej", oraz Nikodem Rozbicki, którego niedawno oglądaliśmy w kontynuacji kinowego przeboju "Listy do M 2". Czy podbije serca widzów?

Sportowiec i Mister

Na parkiecie zobaczymy także przystojnego zdobywcę tytułu Mistera Polski 2015 Rafała Jonkisza. Czy i tym razem ujmie swoją urodą oraz umiejętnościami swoje fanki i jury? - Na początku było bardzo ciężko, ale zacząłem już łapać rytm. Nie jest najgorzej i na pewno nie będę się stresował - przyznał po pierwszych treningach Mister Jonkisz. - Taniec wszedł mi już w nawyk. Powinno być dobrze.

Wezwanie podjął także Izu Ugonoh, wytrwały bokser, którego piękna siostra Osi wygrała jedną z edycji programu "Top Model". Czy Izu pójdzie w ślady siostry - wygra show i zgarnie tytuł najlepszego tancerza oraz Kryształową Kulę? Niewykluczone. - To będzie taki mały przerywnik w mojej karierze sportowej - wyjaśnia Ugonoh. - Początkowo się temu opierałem, ale teraz jestem podekscytowany. Potańczę, nabiorę sportowego głodu, a w drugiej połowie roku wracam na ring i dalej będę robił swoje. A do "Tańca..." podchodzę jak do wielkiej przygody - zdradza bokser.

Wokaliści

Reżimowi morderczych treningów i niezwykle efektownemu wirowaniu w blasku fleszy poddała się także dawno niewidziana Kasia Stankiewicz. Przed laty, po odejściu z Varius Manx, ta utalentowana wokalistka praktycznie zniknęła z show-biznesu, skupiając się na własnej muzyce oraz nagrywaniu solowych płyt. Teraz planuje powrót do zespołu, trasę koncertową, ale wcześniej zobaczymy ją w show. - Taniec obok muzyki jest moją wielką pasją. Na imprezach zawsze trudno jest mnie ściągnąć z parkietu, mogę tańczyć cały dzień i całą noc - przyznała w jednym z wywiadów artystka. - Dlatego też zdecydowałam się na udział w programie - wyjaśniała wokalistka.

W tańcu zobaczymy także Andrzeja Krzywego, lidera grupy De Mono. - Chcę przeżyć przygodę, na którą dotychczas nie miałem czasu - wyjaśnia muzyk. - Liczę na to, że nie odpadnę w pierwszym odcinku, że ludzie polubią mnie chociaż trochę i zobaczą, że czerpię z tego ogromną radość - mówi Krzywy.

Jury w stałym składzie

Tańczące gwiazdy i ich trenerów oceniać będzie niezawodne jury w składzie: Beata Tyszkiewicz, Iwona Pavlović, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski. Nieco zmienił się natomiast team prowadzących. W tej edycji u boku Krzysztofa Ibisza pojawi się Paulina Sykut-Jeżyna.

- Jestem bardzo podekscytowana - przyznaje nam nowa gospodyni show. - Uwielbiam nowe wyzwania, więc bardzo się cieszę, że będę współprowadzić program. Wcześniej cały czas byłam blisko "Tańca z gwiazdami", bo wcześniej prowadiłam kulisy i mogę powiedzieć, że nasiąknęłam fantastyczną atmosferą - dodaje prezenterka. Pierwszy odcinek programu już 4 marca.

JBJ


Tele Tydzień
Dowiedz się więcej na temat: Taniec z gwiazdami

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL