Jeśli Beata i Jan zrobią wszystko tak, jak sobie założyliśmy, powinien wyjść z tego piękny taniec" - przekonuje Iwona Pavlović.
"Będzie intymnie. Punktowe światło, oszczędne stroje. Beata ma klasę, ale też i niezbędny w tangu pazur i ten taniec na pewno może być jej mocnym punktem" - dodaje.
"Cieszę się także dlatego, że mogłam Beatę poznać bliżej. Z jednej strony jest silna i poukładana, a z drugiej subtelna, wrażliwa i w tańcu pełna kobiecego wdzięku - opowiada Iwona Pavlović.
Zobaczcie, jak wyglądały wspólne treningi gwiazd z jurorami programu. Półfinał "Tańca z Gwiazdami" już w piątek, 4 maja, o godzinie 20:05.









