Reklama

"Taniec z Gwiazdami": Będą walczyć o Kryształową Kulę

Przed nami 6. sezon tanecznego show. Prezentujemy wszystkie jedenaście wyjątkowych par, w tym kilku debiutujących tancerzy-trenerów, którzy staną do pojedynku o zwycięstwo. Jesteście gotowi? Start!

"Czuję, że to miejsce dla mnie" - mówi o parkiecie "Tańca z Gwiazdami" Olga Kalicka. "Potrafię docenić ciężką pracę swoich partnerek" - zapewnia tymczasem jej trener, Rafał Maserak.

Edukuje i uwrażliwia

"Taniec z gwiazdami" to program, który nie traci na popularności. Każda edycja gromadzi przed telewizorami miliony widzów kibicujących zmaganiom swoich ulubionych gwiazd. Na czym polega jego fenomen?

Reklama

Odpowiedź na to pytanie ma Iwona Pavlović, najostrzejsza z jurorów show. - Taneczna świadomość Polaków jest coraz wyższa. Nasz program ich uwrażliwia, edukuje, a przy okazji dostarcza wielu wzruszeń. Dlatego jest tak chętnie oglądany - uważa Czarna Mamba, która wspólnie Beatą Tyszkiewicz, Andrzejem Grabowskim i Michałem Malitowskim oceniać będzie talent i wyczucie rytmu uczestników.

Kto stanie do walki o tytuł najlepiej wirującej gwiazdy, Kryształową Kulę i 100 tys. złotych?

Ikona fitnessu i muzycy

To właśnie znani z dużego i małego ekranu przedstawiciele tego zawodu zdominują parkiet szóstej edycji polsatowskiego show. Do tanecznego pojedynku staną: Urszula Dębska, czyli Sabina Weksler z serialu "Pierwsza miłość".

Zaproszenie do programu przyjęła także znakomita Karolina Gorczyca - widzowie znają ją mi.n. z "Czasu honoru", "Singielki" i "Bodo" . - To moja pierwsza przygoda z tańcem towarzyskim - przyznaje aktorka. - Wprawdzie jako mała dziewczynka byłam w zespole amatorskim, ale to były takie dziecinne pląsy. Liczę jednak na to, że dam sobie radę.

Wyzwanie podjęła także Olga Kalicka, serialowa Magda z "rodzinki.pl". Dla niej taniec nie jest nowością - jako Calineczka w spektaklu "Callyia" stołecznego Teatru Komedia wykonuje zadziwiające akrobacje.

Po długiej nieobecności na ekranie zobaczymy również Misheel Jargalsaikhan - niegdyś małą Zosię z niezapomnianego serialu "Rodzina zastępcza". - Jestem zdania, że w życiu warto podejmować ryzyko, więc nie mogłam odrzucić propozycji udziału w show - tłumaczy Misheel, która dziś studiuje medycynę i marzy o specjalizacji w chirurgii plastycznej.

Emocji, zapewne z przewagą śmiechu, dostarczy nam także Ewa Błachnio - aktorka i reżyserka, która od lat króluje na polskiej scenie kabaretowej. Czy z tańcem poradzi sobie równie świetnie, jak z rozbawianiem publiczności?

W aktorskim teamie nie zabrakło również panów. W tanecznych pląsach zobaczymy Tomasza Ciachorowskiego - znamy go m.in. z "Hotelu 52", "Barw szczęścia" i "M jak miłość". O tytuł najlepszego tancerza walczyć będzie również Robert Wabich, który w serialu "Powiedz TAK" zagrał Mirosława. - Bardzo lubię stepować - zdradził nam aktor. - Mam nadzieję, że to ułatwi mi zapamiętanie skomplikowanej tanecznej choreografii.

Najmłodszym zawodnikiem w tej drużynie będzie Adam Zdrójkowski - Kuba Boski z "rodzinki.pl". - Jestem osobą, która lubi stawiać na swoim. Mówię, że czegoś nie zrobię i nie robię, żeby zrobić ludziom na złość - wyznał szczerze młody aktor. - Teraz jednak będę musiał zdobyć się na więcej pokory.

Ikona fitnessu i muzycy

Wyzwanie podjęła również zagorzała propagatorka zdrowego, sportowego stylu życia, słynna królowa fitnessu - Mariola Bojarska- Ferenc. - Muszę przyznać, że przeżywam najpiękniejsze chwile w życiu - napisała na swojej stronie na portalu społecznościowym dziennikarka "Pytania na śniadanie". - Wprost zakochałam się w tańcu!

Na parkiecie stanie także Sławomir Zapała, gwiazdor rock-polo, twórca hitu "Magiera". Muzyka to nie jedyny jego żywioł, ma także doświadczenie aktorskie. Niebawem zobaczymy go na ekranach kin w filmie "Jestem mordercą".

Listę uczestników zamyka wokalista i lider chóru Sound’n’Grace - Kamil Mokrzycki. - Mam nadzieję, że poczucie rytmu uratuje mnie i pozwoli nauczyć się wszystkiego, co nowe w tańcu - przyznaje muzyk.

Trzymamy kciuki za wszystkich i z wielką niecierpliwością czekamy na pierwszy odcinek "Dancing with the Stars" Tańca z gwiazdami". Gospodarzami tej edycji będzie Paulina Sykut-Jeżyna w duecie z niezastąpionym Krzysztofem Ibiszem. A o wspaniałe muzyczne aranżacje polskich i światowych przebojów zadba jak zawsze orkiestra Tomka Szymusia.

JBJ

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Taniec z Gwiazdami 6

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje