Reklama

Reklama

"Taniec z Gwiazdami": Beata Tyszkiewicz odchodzi z programu

Beata Tyszkiewicz zrezygnowała z udziału w "Tańcu z Gwiazdami". Aktorki na pewno nie zobaczymy za jurorskim stołem w najbliższej edycji show.

Beata Tyszkiewicz zrezygnowała z udziału w "Tańcu z Gwiazdami". Aktorki na pewno nie zobaczymy za jurorskim stołem w najbliższej edycji show.
Beaty Tyszkiewicz już nigdy nie zobaczymy za jurorskim stołem "Tańca z Gwiazdami"? /Polsat

Niełatwo sobie wyobrazić "Taniec z Gwiazdami" bez Beaty Tyszkiewicz. Ikona elegancji i stylu, legenda polskiego kina zawsze nas rozbawiała swoimi uroczymi żartami i komentarzami. Niestety, w 8.edycji show "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami" nie zobaczymy aktorki za jurorskim stołem.

Rinke Rooyens, producent "Tańca z Gwiazdami", jak co roku spotkał się z ikoną polskiego kina i osobiście zaprosił ją do programu. Beata Tyszkiewicz podjęła jednak decyzję o rezygnacji z udziału w show. - Zdecydowałam się wziąć odpoczynek od "Tańca z Gwiazdami "- powiedziała.

Reklama

- Tak jak wszyscy, kocham panią Beatę i zaproponowałem jej nawet, że specjalnie dla niej możemy wszystko dopasować na planie, żeby mogła spędzać w studiu jak najmniej czasu. Niestety, mimo naszych najszczerszych chęci, nie udało się pani Beaty przekonać - wyznał producent "Tańca z Gwiazdami".

- Drzwi na plan "Tańca z Gwiazdami" będą dla pani Beaty Tyszkiewicz zawsze otwarte. Jestem pewna, że spotkamy się jeszcze nie raz na planie naszych produkcji. Wszyscy życzymy pani Beacie dużo zdrowia! - dodała dyrektor programowa Polsatu Nina Terentiew.

Przypomnijmy, że Beata Tyszkiewicz jurorką w popularnym show była od samego początku. Najpierw przez dwanaście edycji w TVN. W trzynastym sezonie zastąpiła ją co prawda Jolanta Fraszyńska, ale aktorka powróciła do programu w 2014 roku, gdy przejął go Polsat. W sumie na 20 edycji wystąpiła w 19.

W czerwcu ubiegłego roku Tyszkiewicz podupadła jednak na zdrowiu i wycofała się z życia publicznego. To miało największy wpływ na jej decyzję o zakończeniu przygody z show.


***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Taniec z Gwiazdami 8 | Beata Tyszkiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL