Reklama

Reklama

"Taniec z Gwiazdami": Anna Jagodzińska kolejną uczestniczką

Chodziła na wybiegach dla Chanel, Valentino, Dior czy Givenchy. Brała udział w słynnym pokazie mody Victoria Secret oraz jako pierwsza Polka pojawiła się na okładce kultowego, amerykańskiego wydania "Vogue". Teraz Anna Jagodzińska spełni swoje kolejne marzenie. Jedna z najpiękniejszych modelek świata wystąpi w 9. edycji "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami" na antenie telewizji Polsat. - Zamieniam Nowy Jork na Warszawę - śmieje się Ania.

Anna Jagodzińska

Nazwisko topmodelki od jakiegoś czasu krążyło już w mediach, jednak zarówno ona, jak i stacja Polsat nie potwierdzały plotek. Dziś wszelkie wątpliwości zostały rozwiane. Jagodzińska była gościem programu "Nowy Dzień z Polsat News" i przyznała, że zobaczymy ją na parkiecie tanecznego show.

"Bardzo stresuję się występami na żywo, więc to będzie dla mnie świetna praktyka. Nauczę się obcowania z kamerą, a także pracy w grupie" - opowiada Ania. Aż trudno uwierzyć, że modelka, która pozowała najlepszym fotografom na świecie może mieć tremę przed kamerą. "Zawsze przed pokazami mody trzęsły mi się nogi. Teraz jestem już trochę starsza, więc to chyba dobry moment, żeby opanować strach" -  tłumaczy Jagodzińska.

Reklama

Dla nikogo nie jest tajemnicą, że udział w "Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami" to nie tylko wielkie wyróżnienie ale i morderczy trening. "Ruch jest mi bardzo bliski. W moim świecie, w modelingu dbanie o sylwetkę jest priorytetem, więc taniec jest świetną okazją, żeby nad tą sylwetką popracować jeszcze bardziej" - opowiada Jagodzińska.

Czego poza programami na żywo obawia się jeszcze topmodelka? "Zdecydowanie tańców klasycznych, jak walc, w którym trzeba trzymać ramę. Bardzo lubię się poruszać, wszędzie jest mnie pełno, więc wydaje mi się, że najlepiej odnajdę się w tańcach latynoamerykańskich" - mówi Ania. Rzeczywiście, ta piękność to prawdziwy wulkan energii.

Wyróżnia ją także dyscyplina, której nauczyło ją życie i ciężka praca. "Modeling to wymagający zawód. 80% czasu spędzamy w samolotach, jesteśmy daleko od rodziny. Ja wyleciałam do Stanów mając 15 lat. Nie mówiłam po angielsku, więc miałam i barierę językową i emocjonalną, bo byłam sama i bardzo tęskniłam za rodzicami" - wspomina Jagodzińska.

Jak Ania pogodzi pracę na różnych kontynentach z treningami i występami na żywo? "Wszystko idzie na drugi plan. Teraz taniec jest priorytetem" - zapowiada modelka. Jak poradzi sobie na parkiecie? O tym przekonamy się już od 1 marca w "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami" w telewizji Polsat.

Modelka potwierdziła swój udział we wpisie na Instagramie. Jest ona dziewiąta uczestniczką nowej edycji programu. Poza Jagodzińską udział w programie wezmą: Tamara Gonzalez Perea (Macademian Girl), Justyna Żyła, Joanna Mazur, Dominika Tajner-Wiśniewska, Agnieszka Radwańska, Jakub Kucner, Daniel "Qczaj" Kuczaj i Czadoman. Wciąż czekamy na ogłoszenie dwóch celebrytów, którzy wezmą udział w programie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje