Reklama

Reklama

Sześć dziewczyn walczy o Top Model

Ile trudu musiały pokonać uczestniczki "Top Model. Zostań modelką", aby wyjechać do Indii? O tym wiedzą tylko one same. Udało się to sześciu dziewczynkom - Justynie Pawlickiej, Klaudii Strzyżewskiej, Marceli Leszczak, Renacie Kurczab, Zuzannie Kołodziejczyk i Tamarze Subbotko.

Dziewczyny zamieszkały w luksusowym hotelu w Bombaju, zwiedzały miasto, pływały w basenie, smakowały orientalnych przysmaków. Ale nie był to czas wypełniony wyłącznie słodkim lenistwem. Uczestniczki "Top Model" w Indiach bardzo ciężko pracowały - walczyły o tytuł Top Model. Brały udział w sesjach fotograficznych, spotykały się z indyjskimi projektantami, brały udział w castingach, a wszystko po to, aby móc się pokazać na największej modowej imprezie w Indiach - Lakma Fashion Week w Bombaju. Niektórym z nich udało się to!

Reklama

"Nigdy nie byłam za granicą. I od razu na głęboką wodę - do Indii! Nie wiedziałam, jak się spakować, co zabrać? Wrzuciłam więc do walizki co popadnie - kilka sukienek, szpilki, sandały. Inne dziewczyny przykładały wielką wagę do stroju, panowała prawdziwa rewia mody, ale moje stylizacje też były świetne" - powiedziała Renata.

"Uwielbiam czarne ubrania, więc moja walizka była pełna ubrań w tym kolorze. Oczywiście okazało się, że czarny kolor w Indiach to najgorszy wybór z możliwych. Przywiozłam też kilka par spodenek, a w tym kraju nie nosi się krótkich szortów w ogóle. Tak więc praktycznie miałam minimalny wybór i musiałam chodzić ciągle w tym samym" - zdradziła Zuzanna Kołodziejczyk.

Marcela Leszczak przyznała, że bardzo skrupulatnie zaplanowała, co zabierze do Indii. "Postawiłam na klasę, bo to dla mnie najważniejsze, i specyficzny klimat Indii. Zabrałam ze sobą dużo butów, w tym kilka par obłędnych szpilek. A także piękne sukienki , które kupiłam sobie specjalnie na ten wyjazd" - powiedziała.

Tamara Subbotko postawiła na kapelusze, których przywiozła aż cztery. "Uwielbiam niebanalne nakrycia głowy we wszystkich kolorach, uważam, że dobrze w nich wyglądam. Poza tym sześć par szpilek, stroje kąpielowe, trzy pary okularów. Wszystko, co potrzeba modnej dziewczynie na taką egzotyczną wyprawę" - wyliczyła modelka.

Klaudia Strzyżewska do Indii przywiozła sporo kolorowych sukienek i białe koszulki, które zawsze stanowią dla nie podstawę garderoby. "Indie zafascynowały mnie swoim krajobrazem, kulturą, ludźmi. Myślę, że okazja, aby tu jeszcze powrócić, może mi się w życiu już zdarzyć" - stwierdziła .

"Ja sporo podróżuję po świecie, ale do Indii nigdy nie dotarłam. Zachwycający kraj, ale pełen sprzeczności, mix biedy i bogactwa" - powiedziała Justyna Pawlicka.

Bez wątpienia Indie zrobiły wielkie wrażenie na przyszłych modelkach. A czy one wzbudziły zainteresowanie mieszkańców Indii? Tego dowiemy się już 22 i 29 maja oglądając program "Top Model". Zostań modelką na antenie TVN o godzinie 21:30.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Reklama

Reklama

Reklama