Reklama

Reklama

Sylwia Gliwa z nagim biustem na plaży. Aktorka opala się topless

Sylwia Gliwa, czyli aktorka znana z seriali "Na Wspólnej" czy "Ranczo" pozuje topless, oddając się pochłaniającej lekturze. Fani docenili taki sposób promowania czytelnictwa, zasypując ją komplementami.

Sylwia Gliwa, czyli aktorka znana z seriali "Na Wspólnej" czy "Ranczo" pozuje topless, oddając się pochłaniającej lekturze. Fani docenili taki sposób promowania czytelnictwa, zasypując ją komplementami.
Sylwia Gliwa /VIPHOTO /East News

Sylwia Gliwa, która kształciła się aktorsko w warszawskiej Akademii Teatralnej oraz w Lee Strasberg Studio w Nowym Jorku, największą rozpoznawalność zyskała jako serialowa Monika Zięba z "Na Wspólnej". W późniejszych latach telewidzowie mogli oglądać ją również w innych popularnych serialach, jak choćby "Ranczo" czy "Klan".

43-letnia aktorka, która na co dzień występuje na deskach teatru, obecnie odpoczywa od zawodowych obowiązków. Wybrała się na zagraniczny urlop, czym nie omieszkała pochwalić się w sieci. Gwiazda serialu "Na Wspólnej" wyjechała na południe Francji. Sylwia Gliwa swoje wakacje spędza aktywnie. Podczas pobytu za granicą chce jak najlepiej poznać obcą kulturę, zwiedzając muzea i oglądając tamtejsze zabytki. Aktorka znajduje jednak również czas na beztroskie leniuchowanie.

Reklama

Sylwia Gliwa "przyłapana" bez biustonosza

Sylwia Gliwa publikuje w sieci kolejne kadry ze swoich francuskich wakacji. Na swoim instagramowym profilu, który jest obserwowany przez ponad 20 tysięcy osób, ostatnio pochwaliła się zdjęciami z plaży. Migawka aparatu "przyłapała" gwiazdę, gdy opalała się topless. Zażywając kąpieli słonecznej, aktorka "Na Wspólnej" oddawała się pochłaniającej lekturze.

"Zasłużony, wyczekany odpoczynek w cudownym towarzystwie, w pięknym miejscu. Czego chcieć więcej. Szum fal, morza brzeg, uśmiech dzieci. Czytanie na plaży bardzo mnie odpręża. Dobrego dnia i wszystkim życzę aby mogli gdzieś wyjechać i nacieszyć oczy wspaniałymi widokami" - napisała pod jedną z fotografii.

"Kto nie czyta, ten nie ma odskoczni od swojego świata. Ja czytam i mam" - dodała pod inną.

Obserwatorzy przyjęli udostępnione przez 43-latkę kadry z ogromnym entuzjazmem. Nie szczędzili jej komplementów, a także docenili fakt, że piękna aktorka promuje czytelnictwo.

"Piękna!", "Mega!", "Cudownie", "Czytelnictwo jest bardzo ekscytujące" - pisali zachwyceni internauci.

Maria Staroń

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Sylwia Gliwa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL