Reklama

Reklama

Sylwia Bomba w negliżu

Sylwia Bomba podgrzała atmosferę na Instagramie, chwaląc się zmysłową sesją zdjęciową. Jak zareagowali fani gwiazdy programu "Gogglebox"?

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba na Instagramie

Sylwia Bomba dzięki udziałowi w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" zyskała ogromną popularność. Doskonale obrazują to liczby w mediach społecznościowych. Gwiazdę rozrywkowego show TTV na Instagramie obserwuje bowiem już blisko 800 tysięcy osób.

Celebrytka regularnie dzieli się z nimi swoimi nowymi zdjęciami. Chętnie chwali się życiem prywatnym i swoim oczkiem w głowie - córką Antosią.

Sylwia Bomba z "Gogglebox" w bieliźnie

Sylwia Bomba z racji swojego zawodu często staje za obiektywem aparatu. Fotografka sama jednak również chętnie pozuje do zdjęć. Na swoim instagramowym profilu właśnie pochwaliła się efektami sesji, w której wystąpiła jako modelka. Zapozowała w łóżku, w bieliźnie z białej koronki.

Reklama

"Takie zdjęcia, które zbroiłyśmy dzisiaj rano. Patrząc na to zdjęcie mogę stwierdzić, że na chwilę przed swoimi 35. urodzinami szczerze polubiłam tę babkę, która na nim jest" - napisała pod zdjęciem.

"Które ujęcie według was najfajniejsze? Ja nie mogę się zdecydować" - zwróciła się dalej do fanów.

Internautom trudno było zadecydować. Niektórzy przedstawili w komentarzach swoje typy, ale większość zgodnie uznała, że wszystkie trzy fotografie są doskonałe i nie sposób między nimi wybierać.

"Wszystkie zdjęcia są bombowe", "Przegięłaś... Classy!", "Przepiękne zdjęcia, aż mnie zatkało, klasa, styl, pełnia kobiecości", "Mnie zachwyciło zdjęcie numer 2. Jesteś niby zamyślona, nieobecna, ale bije z niego seksapil i pewność siebie", "Kochana, wyglądasz zjawiskowo" - pisali fani.

Sylwia Bomba: Bombowa kariera

Influencerka zadebiutowała w telewizji w 2014 roku na antenie TTV, w reality show "Gogglebox. Przed telewizorem". W programie biorą udział przyjaciele, rodziny albo pary. Osoby te komentują wybrane programy telewizyjne.

Ostatnio Sylwię Bombę można było oglądać w 12. edycji "Tańca z Gwiazdami" na antenie Polsatu. Celebrytce partnerował profesjonalny tancerz, Jacek Jeschke. Para pożegnała się z show w ćwierćfinale.

Zobacz również:

"Jeden z dziesięciu": Skandal? Widzowie grzmią!

Szczere słowa Stuhra. "Byłem upodlony, pijany i leżałem na ziemi"

Jej śmierć wstrząsnęła Polską. Co naprawdę się stało?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Sylwia Bomba

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama