Reklama

Reklama

Sylwia Bomba śmiało eksponuje biust

Sylwia Bomba publikuje w sieci wyjątkowo zmysłowe fotografie. Kobieta znana z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" pokazała się w letniej sukience, śmiało eksponując swój biust. Pod zdjęciami pojawił się kontrowersyjny opis.

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba nie przestaje zachwycać swoich internetowych obserwatorów! Gwiazda programu TTV "Gogglebox. Przed telewizorem" opublikowała na swoim instgramowym profilu wyjątkowo kobiece fotografie. Celebrytka w zmysłowych pozach zaprezentowała się internautom w letniej sukience, która odważnie odsłoniła jej biust.

Pod swoimi zdjęciami Bomba umieściła zaskakujący opis. Gwiazda "Gogglebox" poprosiła fanów, by napisali w komentarzach, jaką jej część chcieliby sobie "zabrać.

"Gdybyście mogli "wziąć" jedna rzecz od kobiety z tego zdjęcia, co by to było? Jestem bardzo ciekawa, dajcie znać w komentarzu" - napisała celebrytka.

Reklama

Uszczypliwy komentarz

Pod zdjęciem w błyskawicznym tempie posypały się komentarze. Zachwyceni zmysłowymi kadrami fani tłumnie wymieniali największe atuty kobiety. Pod fotografami nie zabrakło jednak także słów krytyki.

Jeden z internautów pokusił się o uszczypliwy komentarz, nawiązując do niedawnego rozstania Bomby z jej dotychczasowym partnerem i ojcem jej córki. "Pokazuje pani, co Jacek stracił, czy na siłę domaga się komplementów?" - napisał.

"Zdecydowanie druga opcja" - odpisała Bomba.

Kim jest Sylwia Bomba?

Sylwia Bomba swoją rozpoznawalność zyskała dzięki programowi emitowanemu na TTV - "Gogglebox. Przed telewizorem". W telewizyjnym show, które cieszy się aktualnie sporą sympatią widzów, kobieta od lat występuje ze swoją przyjaciółką Ewą Mrozowską. Obie z pań mogą cieszyć się dziś sporym gronem fanów, z którymi pozostają w stałym kontakcie głównie poprzez media społecznościowe.

Do internetowej galerii na Instagramie zarówno Bomby, jak i jej koleżanki trafiają coraz to nowsze fotografie, zdradzające odrobinę szczegółów z ich życia. Profil Bomby obserwuje aktualnie ponad 740 tys. użytkowników, którzy ochoczo reagują na każdą jej publikację. Już niebawem fanów będzie z pewnością więcej, ponieważ celebrytka weźmie udział w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami".

Niedawno kobieta zdradziła, że rozstała się ze swoimi partnerem i ojcem jej córki Antosi. Celebrytka uprzedziła jednak, że nie będzie zdradzać szczegółów tej części jej życia w sieci.

"Wszelkie szczegóły tej sytuacji pozostawiam dla siebie. Ze względu na szacunek do przeszłości oraz mojej córeczki nigdy więcej nie zabiorę głosu w tej sprawie" - zaznaczyła.

Czytaj więcej:

Znamy wszystkich uczestników 12. edycji "Tańca z Gwiazdami"

Aleksandra Biłas

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Sylwia Bomba

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje