Reklama

Reklama

Sylwia Bomba śmiało eksponuje biust

Sylwia Bomba publikuje w sieci wyjątkowo zmysłowe fotografie. Kobieta znana z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" pokazała się w letniej sukience, śmiało eksponując swój biust. Pod zdjęciami pojawił się kontrowersyjny opis.

Sylwia Bomba publikuje w sieci wyjątkowo zmysłowe fotografie. Kobieta znana z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" pokazała się w letniej sukience, śmiało eksponując swój biust. Pod zdjęciami pojawił się kontrowersyjny opis.
Sylwia Bomba /Mateusz Grochocki/Dzień Dobry TVN /East News

Sylwia Bomba nie przestaje zachwycać swoich internetowych obserwatorów! Gwiazda programu TTV "Gogglebox. Przed telewizorem" opublikowała na swoim instgramowym profilu wyjątkowo kobiece fotografie. Celebrytka w zmysłowych pozach zaprezentowała się internautom w letniej sukience, która odważnie odsłoniła jej biust.

Pod swoimi zdjęciami Bomba umieściła zaskakujący opis. Gwiazda "Gogglebox" poprosiła fanów, by napisali w komentarzach, jaką jej część chcieliby sobie "zabrać.

"Gdybyście mogli "wziąć" jedna rzecz od kobiety z tego zdjęcia, co by to było? Jestem bardzo ciekawa, dajcie znać w komentarzu" - napisała celebrytka.

Reklama

Uszczypliwy komentarz

Pod zdjęciem w błyskawicznym tempie posypały się komentarze. Zachwyceni zmysłowymi kadrami fani tłumnie wymieniali największe atuty kobiety. Pod fotografami nie zabrakło jednak także słów krytyki.

Jeden z internautów pokusił się o uszczypliwy komentarz, nawiązując do niedawnego rozstania Bomby z jej dotychczasowym partnerem i ojcem jej córki. "Pokazuje pani, co Jacek stracił, czy na siłę domaga się komplementów?" - napisał.

"Zdecydowanie druga opcja" - odpisała Bomba.

Kim jest Sylwia Bomba?

Sylwia Bomba swoją rozpoznawalność zyskała dzięki programowi emitowanemu na TTV - "Gogglebox. Przed telewizorem". W telewizyjnym show, które cieszy się aktualnie sporą sympatią widzów, kobieta od lat występuje ze swoją przyjaciółką Ewą Mrozowską. Obie z pań mogą cieszyć się dziś sporym gronem fanów, z którymi pozostają w stałym kontakcie głównie poprzez media społecznościowe.

Do internetowej galerii na Instagramie zarówno Bomby, jak i jej koleżanki trafiają coraz to nowsze fotografie, zdradzające odrobinę szczegółów z ich życia. Profil Bomby obserwuje aktualnie ponad 740 tys. użytkowników, którzy ochoczo reagują na każdą jej publikację. Już niebawem fanów będzie z pewnością więcej, ponieważ celebrytka weźmie udział w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami".

Niedawno kobieta zdradziła, że rozstała się ze swoimi partnerem i ojcem jej córki Antosi. Celebrytka uprzedziła jednak, że nie będzie zdradzać szczegółów tej części jej życia w sieci.

"Wszelkie szczegóły tej sytuacji pozostawiam dla siebie. Ze względu na szacunek do przeszłości oraz mojej córeczki nigdy więcej nie zabiorę głosu w tej sprawie" - zaznaczyła.

Czytaj więcej:

Znamy wszystkich uczestników 12. edycji "Tańca z Gwiazdami"

Aleksandra Biłas

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Sylwia Bomba

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL