Reklama

Stefano Terrazzino zaskakuje! Tancerz wrócił do dawnego zawodu

"Wróciłem do swojego starego zawodu" - mówi Stefano Terrazzino

"Mamy nadzieję, że wtedy nie będzie już żadnych obostrzeń. Pracowałem nad tym spektaklem półtora roku i jest on dla mnie bardzo ważny, bo trochę biograficzny. Chcę pokazać, że w życiu warto iść za swoimi marzeniami. Tak jak ja szedłem i za każdym razem to się sprawdzało" - wyjaśnia.

Reklama

"Marzyciel" powstał z okazji 15-lecia pobytu tancerza w Polsce. Jak sam przyznaje, nasz kraj kojarzy mu się tylko z pozytywnymi działaniami, za które jest bardzo wdzięczny.

"Dojrzałem do tego, żeby podzielić się pewnymi doświadczeniami, które w życiu pomogły mi podejmować właściwe decyzje i stać się tym człowiekiem, którym jestem dzisiaj. W życiu miałem szczęście i udało mi się połączyć różne pasje artystyczne, które dziś wykorzystuję, opowiadając drogę Marzyciela" - dodał.

Stefano Terazzino jest aktorem, tancerzem i wokalistą. Urodził się w 1979 roku, a jego CV jest doskonałym dowodem na to, że jest człowiekiem o wielu talentach, który od lat pracuje na to, by spełniać swoje marzenia. Jak czytamy na jego oficjalnej stronie internetowej - do Polski przyjechał w 2005 roku.

Jak wyglądała jego droga do kariery?

Dowiedz się więcej na temat: Stefano Terrazzino

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje