Reklama

Stefano Terrazzino zaskakuje! Tancerz wrócił do dawnego zawodu

Stefano Terrazzino od lat cieszy się popularnością i sympatią widzów. Po raz pierwszy w "Tańcu z Gwiazdami" pojawił się w 2006 roku. Od tamtej pory już nie raz udowodnił, że jest niezwykle utalentowanym człowiekiem. W jednym z ostatnich wywiadów ujawnił, co robi, kiedy nie może tańczyć?

"Wróciłem do swojego starego zawodu" - mówi Stefano Terrazzino

Stefano Terrazzino zdradził w rozmowie z dziennikarzami "Faktu", jak spędza czas bez tanecznych pokazów. Okazuje się, że nie narzeka na nudę, a każdy dzień ma wypełniony po brzegi.

Reklama

Co ciekawe, okazuje się, że tancerz, aktor i wokalista wrócił do dawnego zajęcia. Czterokrotny zdobywca Kryształowej Kuli w "Tańcu z Gwiazdami" jest z zawodu... krawcem teatralnym!

"Mój dzień wygląda tak, że wstaję, ćwiczę jogę, trenuję na orbitreku, gotuję i szyję. Wróciłem do swojego starego zawodu, czyli do krawiectwa. Na początku szyłem maski dla znajomych, a teraz poprawiam kostiumy do swojego spektaklu, który miał mieć premierę w marcu. Poprawiam je i tak dopracowuję, że jeszcze nikt takich nie widział. One były ładne, ale teraz to będą dopiero niesamowite" - stwierdza Terrazzino.

Stefano Terrazzino dodaje, że nie może doczekać się premiery tego wyjątkowo osobistego projektu.

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Stefano Terrazzino

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje