Reklama

Sprzeczne opinie Eweliny i Pawła z "Warsaw Shore" na temat ich związku

Bliska relacja Eweliny i Pawła zaczęła się w czasie nadawanego przez MTV programu "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy", kiedy pierwszego dnia spędzili razem noc. Jednak do tej pory pozostawali jedynie w zażyłej przyjaźni.

Kilka dni temu Ewelina ogłosiła na swoim profilu na Facebooku, że są razem. Z kolei Paweł zaprzeczył tym doniesieniom i stwierdził, że jest to sprawa, którą muszą jeszcze omówić, ponieważ on nie jest do końca gotowy na związek. Tymczasem Ewelina deklaruje, że są parą od początku czerwca.

Reklama

- Rozmawialiśmy na ten temat z Pawłem i doszliśmy do wniosku, że nie będziemy już się ukrywali i trzymali w niepewności naszych fanów, dlatego mogę powiedzieć, że jesteśmy razem od początku czerwca i jesteśmy ze sobą bardzo szczęśliwi - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Ewelina Kubiak, uczestniczka "Warsaw Shore".

Ewelina twierdzi, że miała słabość do Pawła od początku nagrań do "Warsaw Shore", jednak nie sądziła, że on mógłby odwzajemnić jej uczucia i zaangażować się w stałą relację, ponieważ miał opinię kobieciarza.

- Do Pawła miałam słabość od pierwszego sezonu. Po pierwszej serii nasze kontakty bardzo się polepszyły, codziennie rozmawialiśmy. Natomiast od zakończenia nagrań do drugiej edycji spotykamy się regularnie. Nie spodziewałam się, że między mną a Pawłem może być coś więcej, bo wiadomo, jaki on był - szpachlarz naczelny. Więc nie przypuszczałam, że byłby w stanie zakochać się w jakiejś kobiecie i być jej wierny, ale jednak tak się stało - podkreśla Ewelina.


Paweł Cattaneo od razu spodobał się Ewelinie, gdyż jako pół Włoch reprezentuje typ urody śródziemnomorskiej, który jej od zawsze odpowiadał. Dziewczyna podkreśla przy tym, że nie tylko wygląd sprawił, że się w nim zakochała. Ważny jest dla niej również jego gorący temperament.

- W zasadzie całokształt Pawła sprawił, że się w nim zakochałam. Zawsze uwielbiałam Włochów, Hiszpanów i Brazylijczyków, a Paweł jest pół Włochem. Poza tym ma ładną karnację, duże brązowe oczy. Jest wysoki i przystojny. Charakterny i taki w sumie niedostępny, nieposkromiony. Właśnie to mnie w nim urzekło - dodaje uczestniczka reality-show.

Ewelina Kubiak od pierwszego odcinka "Warsaw Shore" wzbudzała kontrowersje. Po nocy spędzonej z Pawłem Cattaneo, zdecydowała się na seks z dziewczyną goszczącą na jednej z imprez w domu uczestników programu. Całe zajście uzasadniła tym, że nie chciała, aby ubiegł ją Cattaneo. Stwierdziła też, że nie robiła nic złego ani szokującego.


Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Newseria Lifestyle

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” | Warsaw Shore

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje