Reklama

Seks w "Klanie"!

Grażynka w końcu zdecydowała się na ten krok! Została u Arka na noc. Niestety nad ranem sielankę przerwał telefon ze szpitala.

Tego jeszcze w "Klanie" nie było. Ale będzie! Przełom w serialu i w życiu Grażynki Lubicz (Małgorzata Ostrowska-Królikowska). Wdowa po Ryśku nie miała łatwo. Mąż zginął nagle - poślizgnął się i upadł niefortunnie na głowę. Tragiczny wypadek zabrał ojca dzieciom, a Grażynce męża.

Reklama

Tak scenarzyści wymyślili odejście z "Klanu" Piotra Cyrwusa. Aktor nie ukrywał, że po 15 latach pracy w telenoweli ma już dość. Złośliwcy mówili, że za sprawą swojej decyzji znalazł się bez środków do życia i utrzymuje go żona - Maja Barełkowska, która w "Klanie" pozostała.

Aktor protestował: - To nieprawda. Żyję skromniej, ale godniej. Na dobre wyszło to serialowi. Pojawił się nowy, atrakcyjny wątek z udziałem gwiazdy - Daniela Olbrychskiego.

Aktor nie ukrywał, że przyjęcie tej propozycji wiąże się z jego sytuacją ekonomiczną, bo, jak wiadomo, serial codzienny gwarantuje stały dopływ gotówki.

Krytycy pokrzykiwali rozczarowani, że to tak, jakby zawodnik FC Barcelony zagrał w drużynie Wicher Kobyłka, ale Olbrychski jest niewzruszony.

Wątek Grażynki Lubicz i Arkadiusza Nowika, pary, która spotyka się od miesięcy nabrał rumieńców. We wtorek, 28 maja, w odcinku 2453 dojdzie do nagłego zwrotu akcji. Grażynka postanawia zacieśnić relację z muzykiem i pozwala się zaprosić do wynajmowanego (od niej) mieszkania. Będą świece, kolacja, romantyczna muzyka... Para spędzi ze sobą noc.

Ten romantyczny nastrój przerwie jednak telefon z ośrodka opiekuńczego z informacją, że córka muzyka, Julka (Katarzyna Ucherska), wybudziła się ze śpiączki. Arkadiusz natychmiast uda się do szpitala, gdzie spotka swoją byłą żoną (Grażyna Strachota), która zacznie go z radości namiętnie obcałowywać.

Arek, dla dobra córki, postanowi udawać, że między nimi jest dobrze... - Julia absolutnie nie może dowiedzieć się o naszym rozwodzie! Mogłaby doznać szoku. Wrócisz do domu, żeby miała pełną, szczęśliwą rodzinę i w normalnych warunkach doszła do pełni sił - zadecyduje eksmałżonka.

Co dalej z Grażynką? Przed parą trudny czas. Ale cóż, nikt nie powiedział, że będzie łatwo.

Joanna Czplińska

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Telemax

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: „Klan”

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje