Reklama

Reklama

Sceny erotyczne w "Komisarzu Aleksie"!

W 8. odcinku "Komisarza Aleksa" w bardzo odważnych scenach erotycznych zobaczymy Annę Cieślak - siostrzenicę Bronisława Cieślaka, czyli niezapomnianego porucznika Borewicza z kultowego serialu "07 zgłoś się".

28-letnią Julię (Anna Cieślak) poznamy w momencie, gdy po pełnej namiętności i erotycznych uniesień nocy spędzonej w hotelu z ukochanym dowie się, że Adrian (Mariusz Zaniewski) już nigdy nie weźmie jej w ramiona, nie przytuli... Będzie załamana, bo właśnie z Adrianem wiązała swoją przyszłość. Dostała nawet od niego piękny pierścionek z dużym szmaragdowym oczkiem.

- Potraktuj go jak prezent na pożegnanie - usłyszy od kochanka tuż przed tym, jak zostawi ją samą w hotelu i odejdzie na zawsze.

Julia targnie się na swoje życie i po nieudanej próbie samobójczej znajdzie się w szpitalu. Szpitalny pokój dzielić będzie z Lucyną Szmidt (Magdalena Walach), która - jak się okaże - jest tu z powodu... Julii.

Reklama

Kiedy w jednej z łódzkich kamienic uduszona zostaje młoda kobieta, Bromski (Jakub Wesołowski) i Puchała (Ireneusz Czop) podejrzewać będą, że mordercą jest oszust matrymonialny wyłudzający od kobiet duże kwoty. Postanowią zbadać wszystkie niewyjaśnione samobójstwa wśród dwudziestokilkuletnich dziewczyn i natrafią w gazecie na zdjęcie Julii. Na jej palcu dostrzegą pierścionek ze szmaragdowym oczkiem, który kiedyś nosiła ofiara uduszenia. Szybko powiążą ze sobą fakty i dojdą do wniosku, że próbująca się zabić Julia szybciej zaufa kobiecie będącej w podobnej do jej sytuacji niż im. Dlatego właśnie Lucyna znajdzie się w szpitalu i będzie udawała porzuconą przez męża kobietę...

Julia, która nie ma pojęcia, że jej ukochany Adrian jest oszustem i wykorzystuje kobiety, by je okraść, obiecując im przy tym małżeństwo i dozgonną miłość, w pewnym momencie zniknie jednak ze szpitala. Pojedzie do hotelu, by spotkać się z Adrianem! Okaże się, że mężczyzna zorientował się, że policja węszy wokół Julii i postanowił osobiście sprawdzić, czy dziewczyna dała się wciągnąć w śledztwo.

8. odcinek "Komisarza Aleksa" zatytułowany "Zapach śmierci" to zdecydowanie najodważniejszy pod względem śmiałych scen erotycznych epizod ze wszystkich dotychczasowych. Anna Cieślak i Mariusz Zaniewski stworzyli duet, o którym widzowie z pewnością długo nie zapomną!

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Komisarz Aleks | erotyczne | sceny erotyczne | serial | Anna Cieślak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje