Reklama

Rozmawiają o seksie

Takiej zmiany nikt się nie spodziewał. Po sześciu latach z jesiennej ramówki TVN Style znika "Lekcja stylu", a Jolantę Kwaśniewską będziemy teraz widywać w zupełnie nowym programie. I to nie samą, lecz ze współprowadzącą, którą zna tak dobrze jak nikt inny - Aleksandrą Kwaśniewską.

"Matki i córki, czyli rodzinny galimatias" to program, w którym Jola i Ola wraz z zaproszonymi gośćmi sprawdzą, czy kolejne generacje faktycznie dzieli przepaść, czy może konflikt pokoleń to tylko mit.

Reklama

Rozmawiają też m.in. o wyborze między rodziną i karierą, ale nie zamierzają unikać tematów znacznie trudniejszych. Będą więc rozmowy o seksie, o rozwodach i o tym, jak długo można prowadzić beztroski żywot singla.

Program nie będzie cukierkowy i ugrzeczniony, a Ola Kwaśniewska liczy, że jej obecność dodatkowo rozluźni atmosferę.

- Jestem bardzo temperamentna i ekspansywna w wyrażaniu poglądów, poza tym moja obecność sprawia, że mama się bardzo wyluzowuje, więc mam nadzieję, że nie będzie sztywno - przekonuje.

Dla Oli, która nie ukrywa, że etykietkę celebrytki uważa za krzywdzącą, ten program to ważny egzamin. Jeśli sprawdzi się w "Matkach i córkach", zamknie usta tym, którzy nie widzą w niej dziennikarki, lecz tylko uwielbiającą blask fleszy córkę sławnych rodziców.

Przecież od kilku lat pracuje dla jednego z kolorowych magazynów, współprowadzi popularny talk-show "Mała czarna" i ma swoją audycję radiową.

Z kolei Jolanta Kwaśniewska, dotąd poprawna i stonowana, pokaże się w programie jako kobieta nowoczesna, liberalna i wolna od uprzedzeń. Ostatnio dała tego przedsmak, kiedy wspominając okres dorastania Oli, bez skrępowania przyznała, że nie unikała rozmów z córką o seksie, a nastolatce wolno było wypić do obiadu odrobinę wina.

I nie kryje zadowolenia, że "Matki i córki" są poważniejsze niż program, który prowadziła dotąd.

- Kaliber będzie cięższy niż to, do czego przyzwyczaiłam was w 'Lekcji stylu'. Oczekujemy wielu rad od naszych gości. Scenariusz będzie pisało życie - zapowiada Jolanta Kwaśniewska.

Tymczasem od kilku dni uwaga mediów zwrócona jest na Olę. Gruchnęła wieść, że podobno latem zaręczyła się z wokalistą Kubą Badachem.

Czy to przypadek, że niemal równocześnie kupiła w Gdańsku przytulny apartament z pięknym widokiem na morze? Jeżeli pogłoska o zaręczynach potwierdzi się i zaczną planować ślub, z pewnością stanie się on najgłośniejszym wydarzeniem towarzyskim sezonu.

Andrzej Czapski

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana polskiej telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

TV14

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Stylu | Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje