Reklama

"Rolnik szuka żony": Pary, które powiedziały sobie "tak", czyli śluby w programie TVP

Kasia i Piotr (4. edycja "Rolnik szuka żony")

To była burzliwa historia. Piotr do swojego domu zaprosił trzy panie: Emilię, Kasię oraz Monikę. Po tym, jak rolnik dowiedział się, że Emilia brała już udział w programie telewizyjnym, podziękował jej za uczestnictwo. Kasia poirytowana decyzją Piotra, szybko opuściła dom rolnika. Trzecia uczestniczka również zrezygnowała z programu, ponieważ nie poczuła nic do Piotra.

Reklama

Rolnik został sam i w zaistniałej sytuacji zaprosił do programu nową kandydatkę. Kasia specjalnie dla niego przyjechała z Norwegii. Podobnie jak inne uczestniczki, wysłała do niego list, ale nie mogła pojawić się na wstępnych nagraniach. Gdy w 8. odcinku doszło do spotkania, między Piotrem a Kasią od razu zaiskrzyło. Dziewczyna sprawiła, że rolnik zapomniał o dotychczasowych miłosnych niepowodzeniach.

Uczucie, które pojawiło się wtedy między bohaterami programu, było na tyle silne, że zaledwie kilka miesięcy po skończeniu emisji, para przywitała na świecie swojego synka Aleksa. Rok później, Kasia i Piotr postanowili iść o krok dalej i w 2019 roku powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje