Reklama

"Rolnik szuka żony": Pary, które powiedziały sobie "tak", czyli śluby w programie TVP

Nie wszyscy wierzą, że w programie telewizyjnym można znaleźć prawdziwą miłość i osobę, z którą chce się wspólnie kroczyć przez całe życie. Te historie temu jednak przeczą. Program "Rolnik szuka żony" połączył już wiele par. Kto stanął na ślubnym kobiercu? Sprawdźcie!

Trwa siódma edycja programu "Rolnik szuka żony". Widzowie co tydzień śledzą w TVP losy swych bohaterów. Każdy z odcinków ogląda rekordowa widownia - prawie 3,5 widzów. Czy w tym programie można znaleźć prawdziwą miłość?

Reklama

Szczęście w programie "Rolnik szuka żony" znalazło już kilka par, które stanęły na ślubnym kobiercu. Część z nich doczekała się nawet potomstwa! Oto małżeństwa, które połączyła produkcja TVP. Czyj ślub był najpiękniejszy?

Grzegorz i Ania (2. edycja "Rolnik szuka żony")

Przypomnijmy, że pomiędzy Anią i Grzegorzem "iskrzyło" od początku programu. Gdy Marta Manowska przywiozła Grzegorzowi listy od kandydatek na żonę, Ania od razu mu się spodobała.

Podczas czytania jej listu zabiły kościelne dzwony, a młody rolnik wypowiedział wówczas prorocze słowa: "Przed panią Anią mógłbym klęknąć na jedno kolano". Grzegorz oświadczył się Ani w grudniu 2015 roku, tuż przed świętami Bożego Narodzenia.

16 kwietnia 2016 roku para powiedziała sobie sakramentalne "tak". O swoich wrażeniach tak pisał wówczas Grzegorz: "Moi drodzy, jak już niektórzy zdążyli zauważyć od wczoraj jesteśmy z Anią małżeństwem. To był najpiękniejszy dzień w naszym życiu! Wszystko było idealnie. Wprawdzie wyobrażaliśmy sobie, jak nasz ślub może wygadać, ale to co działo się wczoraj przerosło nasze oczekiwania".

Sporo zamieszania wywołała suknia panny młodej. Biała, koronkowa kreacja ze sporym dekoltem zrobiła ogromne wrażenie. Zwracano uwagę głównie na zbyt odważny dekolt panny młodej. Część internautów zaatakowała w komentarzach bohaterkę programu, uznając, że jej ślubna kreacja jest wyzywająca. "Suknia ślubna Anny Warachim robi wrażenie, to prawda, ale czy szokuje? Zdania są podzielone, ale my wiemy jedno: Ania wygląda oszałamiająco, bardzo kobieco i z pazurem" - napisała w obronie panny młodej na swym profilu projektantka sukni Agnieszka Światły.

Ania i Grzegorz doczekali się już dwójki dzieci - mają syna Jasia i córkę Liwię.

Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje