Reklama

Reklama

"Rolnik szuka żony": Pary, które powiedziały sobie "tak", czyli śluby w programie TVP

Nie wszyscy wierzą, że w programie telewizyjnym można znaleźć prawdziwą miłość i osobę, z którą chce się wspólnie kroczyć przez całe życie. Te historie temu jednak przeczą. Program "Rolnik szuka żony" połączył już wiele par. Kto stanął na ślubnym kobiercu? Sprawdźcie!

Trwa siódma edycja programu "Rolnik szuka żony". Widzowie co tydzień śledzą w TVP losy swych bohaterów. Każdy z odcinków ogląda rekordowa widownia - prawie 3,5 widzów. Czy w tym programie można znaleźć prawdziwą miłość?

Szczęście w programie "Rolnik szuka żony" znalazło już kilka par, które stanęły na ślubnym kobiercu. Część z nich doczekała się nawet potomstwa! Oto małżeństwa, które połączyła produkcja TVP. Czyj ślub był najpiękniejszy?

Grzegorz i Ania (2. edycja "Rolnik szuka żony")

Przypomnijmy, że pomiędzy Anią i Grzegorzem "iskrzyło" od początku programu. Gdy Marta Manowska przywiozła Grzegorzowi listy od kandydatek na żonę, Ania od razu mu się spodobała.

Podczas czytania jej listu zabiły kościelne dzwony, a młody rolnik wypowiedział wówczas prorocze słowa: "Przed panią Anią mógłbym klęknąć na jedno kolano". Grzegorz oświadczył się Ani w grudniu 2015 roku, tuż przed świętami Bożego Narodzenia.

Reklama

16 kwietnia 2016 roku para powiedziała sobie sakramentalne "tak". O swoich wrażeniach tak pisał wówczas Grzegorz: "Moi drodzy, jak już niektórzy zdążyli zauważyć od wczoraj jesteśmy z Anią małżeństwem. To był najpiękniejszy dzień w naszym życiu! Wszystko było idealnie. Wprawdzie wyobrażaliśmy sobie, jak nasz ślub może wygadać, ale to co działo się wczoraj przerosło nasze oczekiwania".

Sporo zamieszania wywołała suknia panny młodej. Biała, koronkowa kreacja ze sporym dekoltem zrobiła ogromne wrażenie. Zwracano uwagę głównie na zbyt odważny dekolt panny młodej. Część internautów zaatakowała w komentarzach bohaterkę programu, uznając, że jej ślubna kreacja jest wyzywająca. "Suknia ślubna Anny Warachim robi wrażenie, to prawda, ale czy szokuje? Zdania są podzielone, ale my wiemy jedno: Ania wygląda oszałamiająco, bardzo kobieco i z pazurem" - napisała w obronie panny młodej na swym profilu projektantka sukni Agnieszka Światły.

Ania i Grzegorz doczekali się już dwójki dzieci - mają syna Jasia i córkę Liwię.

Robert i Agnieszka (2. edycja "Rolnik szuka żony")

"Agnieszka już przy czytaniu listów zapadła mi w pamięć. Mnie interesowała przyszłość. Agnieszka była też taka nienarzucająca się tutaj, spokojna" - powiedział Robert Filochowski w szczerej rozmowie z Martą Manowską, zawartej w książce "Rolnik szuka żony".

Agnieszka Mańka i Robert Filochowski, którzy poznali się w drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony", wzięli ślub 2 kwietnia 2016 roku. Na uroczystości pojawiło się ponad 300 gości. Ich pierwsze dziecko, syn Tomasz, przyszło na świat prawie rok po ślubie - 1 kwietnia 2017 roku, w prima aprilis.

"Jestem teraz innym człowiekiem, nie jestem już sam" - wyznał rolnik. Agnieszka przyznała, że dzięki temu programowi mogła poznać Roberta. "Czuję się jakbym wygrała w totolotka. Wygrałam miłość" - szczerze przyznała przed kamerami.

Małgosia i Paweł (4. edycja "Rolnik szuka żony")

Gosia i Paweł z czwartej edycji "Rolnik szuka żony" to para, która wzbudzała od początku najwięcej sympatii. Paweł był jednym z trzech kandydatów na męża rolniczki i to on skradł jej serce w programie.

"Oświadczyłem się Małgosi, a ona zgodziła się zostać moją żoną. Dostaliśmy piękny prezent - zostaniemy rodzicami" - ujawnił przed kamerami Paweł w pierwszym odcinku piątej edycji "Rolnik szuka żony". "To uwieńczenie naszych wszystkich marzeń, takich życiowych" - dodała wzruszona Małgosia.

Para wzięła ślub 28 września 2018 roku. Rolniczka wybrała dopasowaną suknię, zdobioną koronkami, która podkreślała jej zaokrąglony brzuszek.

24 lutego 2019 roku na świat przyszedł ich syn Ryszard. Niedawno ich rodzina powiększyła się o córkę Blankę.

Dawid i Kasia (3. edycja "Rolnik szuka żony")

To była największa niespodzianka trzeciej edycji programu "Rolnik szuka żony". Poza kamerami los połączył ze sobą dwójkę uczestników. Kiedy Katarzyna i Dawid napisali listy do bohaterów programu "Rolnik szuka żony 3", nie sądzili, że los spłata im takiego figla. Katarzyna była kandydatką na żonę Szymona, a Dawid walczył o serce Moniki. Jednak żadne z nich nie zostało wybrane przez rolników. Los połączył ich przypadkowo.

"Nasze losy tak się potoczyły, że już po pierwszych nagraniach wracaliśmy razem. Kasi uciekł pociąg i odwiozłem ją pod dom" - mówi Dawid. "Mieliśmy jednak wtedy inne zobowiązania... Po powrocie z gospodarstwa Szymona, Dawid napisał do mnie i zapytał, jak po nagraniach. Potem on wrócił po swoich i mieliśmy okazję, żeby się wymienić wrażeniami. To było pierwsze spotkanie, potem było kolejne" - dodaje Kasia.

"Tak to się potoczyło, że dzisiaj jesteśmy razem. Postanowiliśmy ułożyć sobie życie" - przyznał Dawid. "Chcemy zaryzykować i pójść dalej. Jesteśmy zaręczeni" - dodała Kasia, pokazując pierścionek.

Para wzięła ślub 14 czerwca 2017 roku. W kwietniu 2018 roku na świat przyszła córeczka Kasi i Dawida.

Kasia i Piotr (4. edycja "Rolnik szuka żony")

To była burzliwa historia. Piotr do swojego domu zaprosił trzy panie: Emilię, Kasię oraz Monikę. Po tym, jak rolnik dowiedział się, że Emilia brała już udział w programie telewizyjnym, podziękował jej za uczestnictwo. Kasia poirytowana decyzją Piotra, szybko opuściła dom rolnika. Trzecia uczestniczka również zrezygnowała z programu, ponieważ nie poczuła nic do Piotra.

Rolnik został sam i w zaistniałej sytuacji zaprosił do programu nową kandydatkę. Kasia specjalnie dla niego przyjechała z Norwegii. Podobnie jak inne uczestniczki, wysłała do niego list, ale nie mogła pojawić się na wstępnych nagraniach. Gdy w 8. odcinku doszło do spotkania, między Piotrem a Kasią od razu zaiskrzyło. Dziewczyna sprawiła, że rolnik zapomniał o dotychczasowych miłosnych niepowodzeniach.

Uczucie, które pojawiło się wtedy między bohaterami programu, było na tyle silne, że zaledwie kilka miesięcy po skończeniu emisji, para przywitała na świecie swojego synka Aleksa. Rok później, Kasia i Piotr postanowili iść o krok dalej i w 2019 roku powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

Paweł i Martyna (1. edycja "Rolnik szuka żony)

Paweł Szakiewicz był jednym z bohaterów pierwszej edycji programu "Rolnik szuka żony", który widzowie oglądali w TVP1 w 2014 roku. Choć w programie Paweł nie znalazł miłości, w 2016 roku rolnik szczęśliwie ożenił się ze swoją... sąsiadką Martyną, matką samotnie wychowująca syna Jasia.

O pierwszym spotkaniu ze swoją przyszłą żoną Paweł Szakiewicz opowiedział Marcie Manowskiej w książce "Rolnik szuka żony".

"W końcu bym się na nią natknął. (...) W 2015 roku w czerwcu był dzień dziecka i koło szkoły Martyna chodziła z Jaśkiem. Uczył się chodzić i tak sobie pomyślałem, że to będzie moja żona. Wiedziałem, że jest wolna, że już nie żyje z tatą Jasia i że warto o nią zawalczyć" - mówi rolnik.

Paweł wyznaje, że zaczął spotykać się z Martyną, a potem Jasiu zaczął do niego mówić "Tata" i "tak to się potoczyło". Para wzięła ślub w czerwcu 2016 roku. Małżonkowie wspólnie wychowują Jasia, a poza tym doczekali się już dwójki wspólnych dzieci.

Mikołaj i Marta (4. edycja "Rolnik szuka żony")

21 września 2018 roku odbył się ślub prawosławny 73-letniego Mikołaja z czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony" z młodszą od niego o ponad 30 lat, Martą. Swą wybrankę rolnik poznał już po programie.

Mikołaj ogłosił swoje zaręczyny podczas świątecznego odcinka programu "Rolnik szuka żony 4", w grudniu 2017 roku. Jak poznał 40-letnią Martę? To nie była jedna z trzech kobiet, które rolnik zaprosił do swego domu.

"Martę znałem przed programem z widzenia, ale nie śmiałem nawet ją zaczepiać czy snuć marzenia o związku" - opowiadał rolnik. "Po tym, jak nie wybrał żadnej z pań, spotkaliśmy się chyba przypadkowo, porozmawialiśmy troszeczkę i jakoś tak wyszło między nami" - dodała Marta.

"Czekałem na taką kobietę! Taką, która spełniałaby moje wyobrażenia o życiu. Marta jest wolna, nie obciążona niczym, jest bardzo szczera. Wiem, że to jest ideał" - oświadczył Mikołaj. "Jest facetem inteligentnym, z poczuciem humoru. To taki człowiek, na którym można polegać" - wyznała ukochana rolnika.

Choć w internecie pojawiło się mnóstwo komentarzy na temat ogromnej różnicy wieku pomiędzy małżonkami, dla pary nie stanowi to problemu. "Jest zdecydowanie młodsza ode mnie, nie chcę nawet mówić, o ile lat" - przyznał z uśmiechem Mikołaj.

Krystyna i Agnieszka (2. edycja "Rolnik szuka żony")

Pochodząca z Białorusi Krystyna dała się poznać widzom drugiej odsłony programu "Rolnik szuka żony", która była emitowana na antenie TVP 1 w 2015 roku. Była kandydatką na żonę Roberta Filochowskiego, który ożenił się z Agnieszką.

Już po zakończeniu programu Krystyna wyznała, że właściwie bardziej interesują ją... kobiety i że jest szczęśliwie zakochana. W 2020 roku kobieta ujawniła, że jest już po ślubie ze swoją partnerką Agnieszką.

Uroczystość odbyła się 20 lutego 2020 roku. Wiadomo, że ślub miał miejsce w Edynburgu, a w tym wyjątkowym dniu paniom towarzyszyli najbliżsi.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL