Reklama

Reklama

"Rolnik szuka żony": Odcinek specjalny w Wielkanoc?

Marta Manowska często słyszy pytanie, czy odkąd prowadzi show "Rolnik szuka żony", jej życie uległo zmianie. Zawsze odpowiada, że nie aż tak bardzo. Czy na pewno? Szczegóły poznamy w Wielkanoc w TVP1.

Marta Manowska przygotowuje tajemniczy projekt, fot. z oficjalnej strony programu "Rolnik szuka żony"

"Gdy człowiek jest tak samo szczęśliwy w pracy, jak i w życiu prywatnym" - tak Marta Manowska w "Kurierze TV" definiuje słowo "sukces".

Mimo wszystko osoby, które prowadzą popularne programy, muszą być przygotowane na to, że każdy ich krok i słowo wychwytuje goniąca za sensacją prasa. Tak też się stało, gdy Marta Manowska opublikowała w Internecie swoje zdjęcie w towarzystwie Łukasza Siebersa, bohatera trzeciej edycji programu "Rolnik szuka żony".

Natychmiast ruszyła machina spekulacji sugerujących, iż na planie z pewnością połączyło ich uczucie. Sama zainteresowana zdementowała plotki i zasugerowała, że pracuje nad nowym projektem, w którym pojawią się niektórzy bohaterowie pierwszej, drugiej i trzeciej edycji "Rolnik szuka żony".

Reklama

W styczniu tego roku Marta Manowska odebrała Telekamerę "Tele Tygodnia" 2017 dla produkcji "Rolnik szuka żony" w kategorii najlepszy program rozrywkowy. Przy okazji rozmowy z Martą Podczarską z Interii dziennikarka zdradziła, że przygotowuje pewien projekt związany z programem "Rolnik szuka żony".

- Szykuję pewien projekt, który pozwoli mi być znowu bliżej z nimi [bohaterami programu "Rolnik szuka żony" - red.], ale nie mogę niczego zdradzić - powiedziała tajemniczo dziennikarka.

- Może się zdarzyć jeszcze tak, że nasze więzi się jeszcze zacieśnią - dodała.

Na oficjalnym profilu Marty Manowskiej pojawiły się zdjęcia z niektórymi uczestnikami programu "Rolnik szuka żony". Co to za projekt? Tego dowiemy się zapewne już niebawem. Jak informuje "Kurier TV", TVP1 planuje emisję odcinka specjalnego. Premiera w Wielkanoc!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje