Reklama

"Rolnik szuka żony 6": Wielki finał! Tego nikt się nie spodziewał

W wielkim finale programu "Rolnik szuka żony" emocji nie brakowało. Czy związki, które tworzyły się na oczach widzów, przetrwały próbę czasu? Kto odnalazł miłość, a kogo czekają dalsze poszukiwania? Widzowie obejrzeli finałowy odcinek w niedzielę, 1 grudnia, wieczorem w TVP1. Bohaterowie spotkali się tradycyjnie w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą.

Seweryn

To spotkanie zapowiadało się na najbardziej emocjonujące. Po ostrej kłótni, do której doszło pomiędzy Marleną i Sewerynem, Marta Manowska miała nadzieję na pojednanie przed kamerami. Udało się?

Reklama

"Najbardziej liczę od Seweryna na słowo przepraszam" - wyznała zapłakana Marlena. "Obydwoje nie zachowaliśmy się tak jak trzeba" - odparł rolnik. "Wolałabym, żeby to najpierw padło z jego ust" - drążyła dziewczyna, dodając, że chłopak chciał, żeby kłamała i mówiła, że pomiędzy nimi nigdy żadnej chemii nie było.

Seweryn przyznał, że tak było. "Pogubiłem się z tym wszystkim. Po prostu skończyło się. Dla mnie to już jest temat zamknięty" - powiedział. Ostatecznie para się nie przeprosiła, a przynajmniej nie przed kamerami.

Na finałowe spotkanie z Sewerynem przyjechała również Diana, która była zaskoczona całą sytuacją z Marleną. "Nadal nie rozumiem. Nikt się nie dowiedział, o co im poszło, o co tu chodzi" - przyznała.

Z ostatnią swoją kandydatką Seweryn rozmawiał przez internet. Dlaczego nie mogła się pojawić?

"Nie mogłam przyjechać, bo jestem w 12. tygodniu ciąży. Poznałam Sebastiana, z którym jestem do teraz" - oświadczyła Asia i pokazała zszokowanej Marcie Manowskiej i Sewerynowi obrączkę.

Czyli jednak coś tu się dobrze zakończyło...

Marlena powiedziała przed kamerami, że poznała kogoś i jest szczęśliwa. Seweryn również przyznał, że zaczął się z kimś spotykać. Wszystko bardzo szybko się potoczyło, bo jego nowa dziewczyna Magda właśnie się do niego... wprowadziła.

"Jest ciepła, kochająca, wyrozumiała. Dużo mi daje energii pozytywnej i wsparcia. Jestem przy niej innym człowiekiem, lepszym" - wyznał z uśmiechem.


Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 6

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje