Reklama

Reklama

"Rolnik szuka żony 4": Małgorzata Borysewicz publikuje zdjęcie z córką. Dziewczynka była wcześniakiem

Małgorzata Borysewicz znana widzom z 4. edycji programu "Rolnik szuka żony" jest aktywna na Instagramie, gdzie chętnie dzieli się z internautami swoimi przemyśleniami. W ostatnim czasie opublikowała zdjęcie z wcześniakiem. Jak się okazało się, jej córka przyszła na świat w 32. tygodniu ciąży.

Małgorzata Borysewicz należy do grona szczęśliwców, którzy znaleźli miłość za pośrednictwem telewizji! Wzięła bowiem udział w 4. edycji programu: "Rolnik szuka żony" a na jej wizytówkę odpowiedział m.in. Paweł. Czas pokazał, że to właśnie ta dwójka ma się najbardziej ku sobie, a niedługo po zakończeniu emisji "RszŻ" świat mediów obiegła informacja o ich ślubie! 

Małgosia i Paweł Borysewiczowie są obecnie szczęśliwym małżeństwem z trzyletnim stażem oraz z dwójką dzieci: Rysiem i Blanką. Córka pary przyszła na świat w zeszłym roku, ale informacja o jej narodzinach z opóźnieniem pojawiła się w mediach społecznościowych.

Reklama

Teraz na Instagramie rolniczki pojawiło się zdjęcie właśnie z tego okresu – w ten sposób uczestniczka programu: "Rolnik szuka żony" postanowiła bowiem zilustrować swój wpis o Światowym Dniu Wcześniaka, który wypada 17 listopada.

"Rolnik szuka żony": Małgosia szczerze o córeczce

Małgorzata Borysewicz w swoim wpisie wspomniała m.in. o córeczce.

Dodatkowo w komentarzu Małgosia z "Rolnik szuka żony 4" zdradziła, że Blanka przyszła na świat bardzo wcześnie – już w 32. tygodniu ciąży. Internauci z kolei podziękowali jej za tak ważny wpis, a także zasypali miłymi słowami.

Instagram Małgorzaty Borysewicz jest pełen uroczych, rodzinnych kadrów, a rolniczka chętnie pokazuje ujęcia z mężem i dziećmi. 

Zobacz również: 

"Rolnik szuka żony 8": "Rolnik szuka żony": Ilona na zdjęciu z przystojnym mężczyzną. Co ich łączy?    

"Rolnik szuka żony": "Rolnik szuka żony": Będzie 9. edycja. TVP ogłosiła casting  

"Rolnik szuka żony 8": Gorąco u Krzysztofa i Bogusi 

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje