Reklama

"Przyjaciółki": Zmagania z nałogiem

Trwają zdjęcia do 3. serii "Przyjaciółek", którą zobaczymy wiosną w Polsacie. W nowych odcinkach najpoważniejsze problemy czekają Ankę, która znów zacznie szukać pocieszenia w alkoholu.

W kolejnym sezonie Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) i Inga (Małgorzata Socha) znajdą się bez życiowych partnerów. Paradoksalnie, zatwardziała do tej pory singielka Zuza (Anita Sokołowska) jako jedyna będzie w związku.

Reklama

Anka po odkryciu, że mąż wciąż ją zdradza, postanowi się rozwieść. Przestanie oszukiwać samą siebie i wyrzuci niewiernego Pawła (Bartek Kasprzykowski) z domu.

Rozstanie się z godnością, ale niestety, w nowej sytuacji nie będzie umiała się odnaleźć. Zaskoczy ją fakt, że mężczyzna pokaże teraz swoje bezwzględne, nieznane jej do tej pory oblicze. Urażona męska duma popchnie go do nieczystych zagrań.

Nie mogąc poradzić sobie z problemami rodzinnymi, kobieta znów zajrzy do kieliszka i tym razem alkohol na dobre zagości w jej domu!

To wpędzi Ankę w kolejne tarapaty. Po jednej z awantur Julka (Nicole Bogdanowicz), najstarsza córka Strzeleckich, postanowi zamieszkać z ojcem. Kobieta straci więc jednocześnie i męża, i dziecko.

Można się tylko domyślać, że mąż-adwokat doskonale odnajdzie się w roli obrońcy swojej córeczki przed upadłą matką- alkoholiczką... Co ostatecznie stanie się ze Strzelecką?

AL

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Zobacz nasze podsumowanie 2013 roku

Super TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje