Reklama

"Prawo Agaty": Kogo połączy seks?

W 5. sezonie Agatę (Agnieszka Dygant) i Marka (Leszek Lichota) połączy namiętność, Bartek (Michał Mikołajczak) dowie się, że Justyna (Karolina Kominek-Skuratowicz) miała romans nie tylko z nim, a Dorota (Daria Widawska) przekona się, że jej wyjazd do Londynu to pomyłka. Sprawdź szczegóły!

Podczas kolejnej sprawy Agata całkiem przypadkiem zobaczy na zdjęciu człowieka, o którym chciała raz na zawsze zapomnieć. Chodzi oczywiście o Huberta Sułeckiego (Bartek Świderski), byłego narzeczonego mecenas Przybysz, który wpakował ją w piramidalne kłopoty. Straciła przez niego nie tylko intratną posadę w dużej korporacji, ale i dobre imię. Mimo że Sułecki wylądował za kratkami, przyczynił się do tego, że została na jakiś czas pozbawiona prawa do wykonywania zawodu adwokata.

Reklama

Agata odkryje, że ze sprawą, którą prowadzi, powiązany jest Hubert. Nie wtajemniczając Dębskiego w swoje plany, zacznie podążać tropem objętego programem ochrony świadków Sułeckiego. W związku z tym poprosi prokurator Marię Okońską (Małgorzata Kożuchowska) o spotkanie z nim. Czy po latach stanie w końcu twarzą twarz z człowiekiem, którego kochała i który złamał jej życie?

Utrata posady i małżeński kryzys

Co ciekawe, w 5. sezonie Okońska wpakuje się w tarapaty, o jakie nikt by jej nie podejrzewał. By rozwiązać zagadkę pewnego dochodzenia, zdecyduje się nawet złamać prawo! Narazi się też wpływowym osobom, co zaowocuje utratą posady.

Tymczasem Dorota Gawron zrobi przyjaciołom nie lada niespodziankę, bo bez słowa uprzedzenia przyleci z Anglii. Na jaw wyjdzie, że wyjazd prawniczki z Wojtkiem (Tomasz Karolak) okazał się pomyłką. Jej małżeństwo zostanie wystawione na ciężką próbę. Po powrocie do Warszawy Dorota będzie zmuszona wieść żywot... singielki.

Czyje to dziecko?

Z kolei Bartek Janowski zdecyduje się pomóc Justynie Winogradzkiej, która założy sprawę byłemu pracodawcy za zwolnienie z pracy. Zostanie adwokatem ciężarnej prawniczki. Dotrą do niego plotki, że Justyna miała romans nie tylko z nim, ale także ze swoim szefem Mecem (Zbigniew Suszyński). Czyje dziecko zatem nosi: Janowskiego czy Meca? Podczas sprzeczki między nimi Justyna wyjawi mu swój sekret...

Plejada gwiazd i powroty

W 5. sezonie "Prawa Agaty", jak zapowiada producent serialu Bogumił Lipski, wystąpi plejada gwiazd. Wśród nich znajdą się m. in. Ewa Skibińska, Marian Dziędziel, Rafał Mohr, oraz Piotr Szwedes. Do gry powrócą ważne postacie: Mateusz Janicki w roli prokuratora Hynka oraz Anna Dereszowska jako mecenas Czerska - dawna znajoma Dębskiego, która próbowała go uwieść. Na wokandę ponownie wkroczy również mecenas Tuliński, którego gra Piotr Grabowski.

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Zdecyduj kto dostanie Oscara!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Prawo Agaty | Agnieszka Dygant

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje