Reklama

Reklama

Popek: Wygram "Taniec z Gwiazdami"

- Już ogłosili, więc mogę powiedzieć: biorę udział w "Tańcu z Gwiazdami". Będzie cza cza cza! Wygram ten program - Paweł Mikołajuw, znany jako Popek, zapowiada walkę o Kryształową Kulę.

 Co skłoniło rapera do sprawdzenia swoich sił na parkiecie Polsatu? "Robię to z dwóch powodów: żeby polecieć w kosmos i wygrać ten program oraz utrzymać dobrą formę do następnej walki, bo z tego co widziałem będę tańczył sześć godzin dziennie. Wygram ten program śpiewająco"- zapowiedział Popek.

Muzyk i twórca odbierany jest jako kontrowersyjna postać, przede wszystkim z powodu wyglądu - tatuaże na oczach, blizny na twarzy, ale także bezkompromisowych treści, które prezentował na solowych albumach, jak i w hip-hopowej grupie Firma, a potem w Gangu Albanii. Z sukcesami - płyty osiągały status złotych, platynowych, a "Królowie życia" status diamentowej.

Reklama

W 2008 roku stoczył swoje trzy pierwsze walki w mieszanych sztukach walki. Wszystkie w Wielkiej Brytanii, gdzie przebywał ścigany listem gończym. Po uchyleniu nakazu aresztowania i powrocie do Polski w 2016 roku zdecydował się wystartować w zawodach KSW. Najpierw przegrał z Mariuszem Pudzianowskim, potem pokonał Roberta Burneikę, a w grudniu 2017 roku zanotował porażkę z Tomaszem Oświecińskim.

Jak sobie poradzi w tanecznym show? Jego partnerką, według nieoficjalnych informacji, będzie Agnieszka Kaczorowska.

Mimo że Polsat nie podał jeszcze oficjalnie pozostałych nazwisk uczestników programu, plotkarskie portale są pewne, że na wiosnę na parkiecie Polsatu pojawią się także m.in. Renata Kaczoruk, Beata Tadla, Jarosław Kret i Filip Bobek.

Wiadomo, że w 8. edycji "TzG" w składzie jury zabraknie Beaty Tyszkiewicz.

Rinke Rooyens, producent "Tańca z Gwiazdami", jak co roku spotkał się z ikoną polskiego kina i osobiście zaprosił ją do programu. Beata Tyszkiewicz podjęła jednak decyzję o rezygnacji z udziału w show. - Zdecydowałam się wziąć odpoczynek od "Tańca z Gwiazdami "- powiedziała.

- Tak jak wszyscy, kocham panią Beatę i zaproponowałem jej nawet, że specjalnie dla niej możemy wszystko dopasować na planie, żeby mogła spędzać w studiu jak najmniej czasu. Niestety, mimo naszych najszczerszych chęci, nie udało się pani Beaty przekonać - wyznał producent "Tańca z Gwiazdami".

- Drzwi na plan "Tańca z Gwiazdami" będą dla pani Beaty Tyszkiewicz zawsze otwarte. Jestem pewna, że spotkamy się jeszcze nie raz na planie naszych produkcji. Wszyscy życzymy pani Beacie dużo zdrowia! - dodała dyrektor programowa Polsatu Nina Terentiew.

Przypomnijmy, że Beata Tyszkiewicz jurorką w popularnym show była od samego początku. Najpierw przez dwanaście edycji w TVN. W trzynastym sezonie zastąpiła ją co prawda Jolanta Fraszyńska, ale aktorka powróciła do programu w 2014 roku, gdy przejął go Polsat. W sumie na 20 edycji wystąpiła w 19.

W czerwcu ubiegłego roku Tyszkiewicz podupadła jednak na zdrowiu i wycofała się z życia publicznego. To miało największy wpływ na jej decyzję o zakończeniu przygody z show.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Taniec z Gwiazdami 8

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje