Reklama

Polki rozbiorą się w telewizji

Spójrz w lustro, jesteś piękna! W ubraniu i bez. To motto nowego programu TVN Style. Stacja już wkrótce wyemituje program, w którym pokaże jak być piękną i oczarować partnera, bez ingerencji skalpela.

Program "Jak pięknie wyglądać nago" pokaże, że kobiety mogą być piękne w każdym wieku. Nie potrzebne są operacje plastyczne. Wystarczy trochę entuzjazmu.

Reklama

TVN Style właśnie ogłosiła casting dla uczestniczek programu.

"To program dla kobiet, które uważają, że są brzydkie. Chcemy im pokazać, że nie mają racji. I nie chodzi tylko o zewnętrzną przemianę z pokracznego kaczątka w przysłowiowego łabędzia, ale i o głębszą ingerencję w ich psychikę. Bohaterki mają nabrać pewności siebie i dostrzec swoje atuty" - tłumaczy "Dziennikowi" Yvette Żółtowska-Darska, szefowa TVN Style.

"Jak pięknie wyglądać nago" oparte jest na brytyjskiej licencji a w polskiej telewizji pojawi się na wiosnę. Na razie przewidzianych jest osiem docinków, bohaterką każdego będzie inna kobieta, która na antenie odkrywać będzie swoje piękno.

Przed uczestniczkami trudne zadanie, będą musiały pokazać się w samej bieliźnie w centrum miasta (billboard ze zdjęciem będą komentowali przypadkowi przechodnie) i wziąć udział w rozbieranej sesji. Dodatkowo będą zwierzać się ze swoich kompleksów przed kamerą.

Dziennik

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: telewizje | TVN SA | nago | TVN Style | polki | telewizji

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje