Reklama

Reklama

Piróg i Mielcarz na poligonie

Godzina: 8.00. Miejsce spotkania: Sala Kongresowa w Warszawie. 50 pięknych dziewczyn, które przeszły przez pierwszy etap castingu, z ogromnymi walizkami stawiło się na miejscu. Sądząc po strojach - płaszczyki, balerinki, szpilki - żadna z nich nie przypuszczała, z czym przyjdzie im się zmierzyć. Autokar z całą 50-tką przyjechał na poligon!!!

Poligon, rosomaki, czołgi, namioty... To tutaj dokonano ostatecznego wyboru finałowej trzynastki do programu "Top Model. Zostań modelką". Magda Mielcarz i Michał Piróg na dzień dobry wprowadzili rygor wojskowy, a rzęsisty deszcz nie ułatwiał wykonywania zadań. Dziewczyny miały minutę, aby wskoczyć w mundur Top Model i biegiem udać się do obozu.

Polowa kuchnia, łaźnia i łóżka to raczej nie to, czego spodziewały się kandydatki do tytułu Top Model. Dziewczyny dostały ostry wycisk fizyczny na torze przeszkód tzw. "małpim gaju", a psychicznie również nie było lekko, bo co chwilę ktoś odpadał z programu.

Reklama

Kolejny dzień nie był łatwiejszy: pobudka, zaprawa i... plecaki. To co znalazły w środku oznaczało, czy są w kolejnym etapie, czy może przyszedł czas, aby wrócić do domu. Po tej eliminacji zostało tylko 26 dziewczyn.

Wojskowe rosomaki zawiozły je do obozu, gdzie musiały się przygotować do pierwszej, profesjonalnej sesji zdjęciowej. Sanitariuszki, hipiski, obsługa kuchni polowej i Tomb Raider - w takich stylizacjach pozowały dziewczyny. Późnym wieczorem każda grupa stanęła przed jurorami, którzy ocenili wyniki sesji. 26 dziewczyn i 13 miejsc w programie. Każda miała pięćdziesiąt procent szans, aby dostać się dalej. Jurorzy dokonali wyboru. Trzynaście dziewczyn prosto z poligonu trafiło do domu Top Model, gdzie zaczęła się prawdziwa gra.

Więcej zobaczyć będzie można w dzisiejszym odcinku "Top Model. Zostań modelką" o godz. 21.30 na antenie TVN.

Chcesz obejrzeć swój ulubiony program, serial, film, teleturniej? Sprawdź nasz program telewizyjny - mamy na liście aż 193 stacje!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL