Reklama

"Piękni i bezrobotni": Robert Górski śpiewa

Robert Górski - pomysłodawca, współautor scenariusza i odtwórca jednej z głównych ról w serialu „Piękni i bezrobotni” - napisał słowa i śpiewa piosenkę z czołówki serialu „Piękni i bezrobotni”.

"Piękni i bezrobotni": Robert Górski zaśpiewał piosenkę otwierającą serial

Już od 6 marca o godz. 21.05 na antenie Polsatu wystartuje serialowa nowość wiosennej ramówki - "Piękni i bezrobotni". W sobotnie wiosenne wieczory będziemy śmiać się razem z Robertem Górskim i Mikołajem Cieślakiem.  

Reklama

"Piękni i bezrobotni" to autorski pomysł na serial komediowy Roberta Górskiego. Serial opowiada o ludziach upokarzanych przez system, którzy się nie poddają. W każdym odcinku bohaterowie serialu szukają sposobów, żeby odwrócić swój los. Romek (Robert Górski) i Gwidon (Mikołaj Cieślak) żadnej pracy się nie boją! Od zawsze razem - pracują, mieszkają i walczą z systemem.

Pokażą, ile jest warta miłość braterska i czy żadna praca nie hańbi. Kredyt, który miał być dla nich szansą, jest teraz 10-krotnie większy i praktycznie nie do spłacenia. Dlatego w każdym odcinku bracia starają się zarobić na jego spłatę łapiąc rozmaite fuchy, między innymi: statystują w filmie, zostają wyprowadzaczami psów, kurierami, trenerami personalnymi, paparazzi, sprzedają rzepoburgery, są nawet ochroniarzami w nocnym klubie.

"Piękni i bezrobotni" to słodko-gorzki serial komediowy pełen doskonałych odniesień do otaczającej nas rzeczywistości!W każdym odcinku pojawiają się specjalni goście, grani między innymi przez: Martę Żmudę Trzebiatowską, Grzegorza Wonsa, Joannę Kurowską, Andrzeja Nejmana, Annę Gzyrę, Mariusza Jakusa, Paulinę Holtz czy Anetę Todorczuk-Perchuć i innych.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Piękni i bezrobotni | Robert Górski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje