Reklama

Reklama

"Piękni i bezrobotni": Anna Karczmarczyk jako wyzwolona feministka

Takiej Anny Karczmarczyk jeszcze nie widzieliście! Piękna i utalentowana aktorka, która kilka lat temu w brawurowym stylu wygrała 5. edycję „Dancing with the Stars”. Taniec z Gwiazdami”, tej wiosny wraca na antenę Polsatu w nowej odsłonie. Zobaczymy ją w jednej z głównych ról u boku Roberta Górskiego i Mikołaja Cieślaka w serialu „Piękni i bezrobotni”.

Anna Karczmarczyk w serialu "Piękni i bezrobotni"

Już od 6 marca o godzinie 21:05 na antenie Polsatu wystartuje serialowa nowość wiosennej ramówki - "Piękni i bezrobotni". W sobotnie wiosenne wieczory będziemy śmiać się razem z Robertem Górskim i Mikołajem Cieślakiem, ale prawdziwą wisienką na torcie w "Pięknych i bezrobotnych" będzie rola Anny Karczmarczyk.

W każdym odcinku zobaczymy ją jako sprzedawczynię Krysię, właścicielkę osiedlowego sklepu, do którego Romek i Gwidon przychodzą zazwyczaj po piwo i dobre rady. Krysia uczy przyrodnich braci, jak działa współczesny świat. 

Reklama

"Piękni i bezrobotni" to autorski pomysł na serial komediowy Roberta Górskiego. Serial opowiada o ludziach upokarzanych przez system, którzy się nie poddają. W każdym odcinku Romek (Robert Górski) i Gwidon (Mikołaj Cieślak) szukają sposobów, żeby odwrócić swój los. Kredyt, który miał być dla nich szansą, jest teraz 10-krotnie większy i praktycznie nie do spłacenia. Dlatego w każdym odcinku bracia starają się zarobić na jego spłatę łapiąc rozmaite fuchy, bo żadnej pracy się nie boją!

"Piękni i bezrobotni" to słodko-gorzki serial komediowy pełen doskonałych odniesień do otaczającej nas rzeczywistości!W każdym odcinku pojawiają się specjalni goście, grani m.in. przez: Martę Żmudę Trzebiatowską, Grzegorza Wonsa, Joannę Kurowską, Andrzeja Nejmana, Annę Gzyrę, Mariusza Jakusa, Paulinę Holtz czy Anetę Todorczuk-Perchuć i innych.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje