​Omenaa Mensah: Nie ukrywałam córki przed mediami

​Omenaa Mensah nie zamierza izolować córki od swojego życia zawodowego. Twierdzi, że w ten sposób spędza z nią więcej czasu, a Vanessa angażuje się w prace jej fundacji. Cieszy się ze wspólnej sesji dla magazynu "Zwierciadło", którą traktuje jako świetną pamiątkę. Uważa też, że było to wyjątkowe przeżycie dla jej nastoletniej córki.

Omenaa Mensah nie obawia się, że córka postanowi pójść w jej ślady

Omenaa Mensah urodziła swoje jedyne dziecko, córkę Vanessę, w 2001 roku. Wkrótce zaczęła robić karierę w mediach, która wymagała od niej dużego zaangażowania. Gwiazda uznała wówczas, że nie będzie izolować córki od swojego życia zawodowego, znacznie ograniczyłaby bowiem w ten sposób ilość wspólnie spędzanego czasu. - Stwierdziłam, że jeśli nie będę jej delikatnie w pewne elementy swojej pracy zawodowej wprowadzać, to czasu też nie będę z nią miała - mówi Omenaa Mensah agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Reklama

Obecnie 16-letnia Vanessa jest bardzo zaangażowana w pracę u boku mamy. Bierze udział w projektach realizowanych przez Omenaa Foundation, których celem jest m.in. walka z uprzedzeniami rasowymi oraz pomoc biednym dzieciom w Afryce. Omenaa Mensah nie wahała się więc udzielić razem z córką wywiadu dla magazynu "Zwierciadło", którego tematem była tolerancja i wychowywanie dzieci w tym duchu. Zapowiedzią wywiadu była okładka ze zdjęciem gwiazdy TVN i jej córki.

- Myślę, że jako nastolatce też jej się podobało, że tam miała lekki make-up i była przygotowywana do takiej profesjonalnej sesji, bo to w sumie była jej taka jedna z pierwszych poważniejszych - opowiada Mensah.

Dziennikarka twierdzi również, że sesja i wywiad dla "Zwierciadła" będą dla niej wspaniałą pamiątką na przyszłość. Gwiazda TVN nie obawia się, że córka postanowi pójść w jej ślady i będzie chciała pracować w show-biznesie. Twierdzi, że Vanessa ma swój własny plan na życie, który zakłada przede wszystkim pomoc innym ludziom. Obecnie zamierza studiować medycynę.

- Mam nadzieję, że wytrwa w tym, choć wiecie, jak to różnie bywa z młodzieżą, czasami zdanie zmienia. Ale na razie ma inny plan na życie i oby tak było. Już wystarczy, że mama jedną nogą jest w mediach - przekonuje Mensah.

Dowiedz się więcej na temat: Omenaa Mensah

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje