Reklama

Nie gram scen łóżkowych

Dla wielu pojawienie się w serialu jest marzeniem. Agnieszka Kaczorowska swoją rolę w "Klanie" traktuje jak przygodę. Nam zdradziła, co jest dla niej naprawdę ważne.

Piotr Cyrwus powiedział kiedyś, że rodzina Ryśków to "wzorcowa polska rodzina".

Reklama

- Ta rodzina nie jest typowa, a Bożenka nie zachowuje się jak rówieśniczki. Nie robi makijażu i tłumaczy się rodzicom z każdego kroku. Bardziej podoba mi się, jak wychowuje mnie moja mama. Daje dużo wolności i ma do mnie pełne zaufanie.

Masz wiele pasji. Która jest na pierwszym planie?

- Taniec jest dla mnie najważniejszy i jemu podporządkowuję inne rzeczy. Jestem bardzo związana z "Klanem", ale mogę zrezygnować z serialu, gdyby przeszkodził mi w realizacji mojej pasji.

Miałaś kiedyś problemy z zagraniem czegoś na planie?

- Do tej pory nie, ale scenarzyści planują, że Bożenka się zakocha. Czuję się związana z osobą, z którą jestem i nie chcę całować się nawet zawodowo z nikim innym. Nie czuję się aktorką. Jestem tancerką.

W tańcu osiągnęłaś już wszystko?

- Zdobyłam najwyższy tytuł w kategorii młodzieżowej. Została mi cała kategoria dla dorosłych, a później turnieje zawodowe. Zawsze można osiągnąć więcej, a ja nie wiem jeszcze, jak długo będę tańczyć. Jeśli jednak przestanę, to zostanę trenerem lub psychologiem sportu.

Zdałaś już maturę. Masz więcej czasu. Na co go poświęcisz?

- Planuję krótki wyjazd do mojej siostry, do Anglii. Ona ma dwie córeczki, za którymi bardzo się stęskniłam. Na pewno zawiozę im górę prezentów. Późnej wracam do swoich treningów. Mam też dodatkowe zajęcia, bo zaczynam uczyć tańca małe dzieci i temu też chcę się poświęcić.

Rozmawiała Ewa Pokrywa

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Nie przegap swoich ulubionych seriali. Wszystkie znajdziesz w naszym programie telewizyjnym!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Więcej czytaj w magazynie "Tele Tydzień"

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: granie | grań | Agnieszka Kaczorowska | scena łóżkowa | sceny łóżkowe | Nie | Klan | serial

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje