Reklama

"Nic się nie stało": Dokument Sylwestra Latkowskiego o pedofilii pokaże TVP

Dokument Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało" na temat pedofilii będzie można obejrzeć w środę wieczorem, 20 maja, w TVP1. Po emisji odbędzie się debata na antenie Telewizji Polskiej. "Będzie dym" - tak zapowiadał film w grudniu 2019 roku Jacek Kurski, ówczesny prezes TVP.

Film "Nic się nie stało" pokaże 20 maja TVP1

Informację o emisji filmu w TVP zamieścił 19 maja na swym Twitterze Sylwester Latkowski - reżyser filmowy, autor i prezenter programów telewizyjnych, a od kilku lat publicysta i redaktor naczelny serwisu Kulisy24.

Reklama

"Powinni obawiać się Ci, którzy krzyczą o pedofilii, ale gdy odbywała się na wyciągnięcie ręki to udawali, że nic nie widzą, odwracali głowę albo oceniali to jako niewinną zabawę. Ci którzy uważali, że obowiązują ich inne zasady. #NicSięNieStało środa, godz 21 w TVP1" - napisał reżyser.

O czym opowiada film "Nic się nie stało"? Informacji na ten temat nie można znaleźć na stronie TVP, producenta dokumentu.

Z informacji, które pojawiały się w internecie w grudniu 2019 i styczniu 2020 roku wiadomo tylko, że dokument dotyczy pedofilii wśród elit i w środowisku celebrytów i ma udowodnić, że problem nie dotyczy tylko polskich księży.

"Kto powinien się obawiać filmu? Powinni obawiać się ci, którzy dziś krzyczą o pedofilii, a gdy miała miejsce na wyciągnięcie ręki, udawali, że nic nie widzą, odwracali głowę albo oceniali to jako niewinną zabawę" - pisze Latkowski na Facebooku.

Reżyser był w środę gościem Michała Rachonia w Polskim Radiu 24. "Kiedy sprawa [pedofili - przyp .red.] dotyczy bogatych i wpływowych, to zawsze udaje im się ominąć prawo i pozostają bezkarni. To poczucie bezkarności jest przerażające, gdy się spotyka z nimi i rozmawia - zawsze są pewni wygranej i tego, że nic im się nie stanie" - mówił Latkowski.

O tym, że TVP realizuje film "Nic się nie stało" Jacek Kurski poinformował w grudniu 2019 roku w wywiadzie dla tygodnika "Sieci".

"Niedługo go pokażemy, wstrząsający. Będzie dym" - zapowiedział wówczas Kurski.

"Gdy atakuje się społeczeństwo propagandą lewicową - pokazujemy, jak to wygląda od kulis w reportażu 'Inwazja'. Gdy próbuje się zredukować problem pedofilii do księży, przypominamy film 'Pedofilia' Latkowskiego" - mówił ówczesny prezes TVP.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sylwester Latkowski | TVP | Nic się nie stało

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama