Reklama

Nagie piersi w kreskówce Nickleodeon

W jednym z odcinków kreskówki stacji Nickleodeon "Oggy i karaluchy" widzowie mogli dostrzec przez moment kobietę w stroju topless. Stacja poinformowała, że zawiesiła już emisję epizodu.

Feralny odcinek francuskiej kreskówki "Oggy i karaluchy" wyemitowany został 5 marca. Uważny widz mógł w pewnym momencie dostrzec na ścianie obrazek z kobietą opalającą się w stroju topless.

Reklama


Zaniepokojeni rodzice zaczęli dzielić się spostrzeżeniami na Twitterze, na reakcje stacji Nickleoden nie trzeba było długo czekać. Rzecznik dziecięcego kanału zwrócił uwagę na zaniedbanie, jakim było przeoczenie drażliwego momentu podczas weryfikacyjnego seansu. "Wycofaliśmy już ten odcinek zarówno z anteny, jak i ze strony internetowej" - dodał rzecznik Nickeodeon.

To nie pierwszy przypadek, kiedy twórcy kreskówek oskarżani są o przemycanie treści nieodpowiednich dla dzieci. Najwięcej kontrowersji wzbudził swego czasu fragment "Króla lwa", w którym kurz unoszący się w powietrzu układał się, według niektórych rodziców, w napis "SEX".

"Oggy i karaluchy" to francuska kreskówka, której bohaterami jest tytułowy kot, dzielący mieszkanie z trzema karaluchami. Powstała w latach 1998-99 seria w ubiegłym miesiącu trafiła do ramówki Nickelodeon.

W Polsce serial emitowany był na różnych kanałach, m.in TV4, Plus 2, Fox Kids/Jetix oraz Nickelodeon.

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje