Reklama

"Na dobre i na złe": Przyłapani po seksie!

Będzie się działo w serialu "Na dobre i na złe"... Wkrótce Przemek (Marcin Rogacewicz) wda się w romans z bezpruderyjną Zuzą (Julia Kamińska). Pechowo Ola (Anna Karczmarczyk) odwiedzi go chwilę po tym, jak uprawiał seks z nową kochanką!

Ujawniamy, że w 541. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 11 grudnia) Przemek Zapała przyjedzie do Leśnej Góry w towarzystwie Zuzy, którą poznał na szkoleniu przed wyjazdem na misję do Somalii.

Reklama

Najpierw oboje wybiorą się na romantyczną wycieczkę motocyklową do lasu. Następnie wrócą do mieszkanka Zapały w hotelu rezydentów, gdzie spędzą bardzo namiętny wieczór.

- Chyba dawno nie uprawiałeś seksu, co? - prosto z mostu zapyta Przemka Zuza. - Mam na to taką samą ochotę jak ty.

Podczas gdy Zapala będzie się zabawiał z Zuzą, Ola Pietrzak wykona u Hany (Kamilla Baar) kolejne badanie ultrasonograficzne. Zaplanuje sobie, że zdjęcie USG to świetna okazja, by wreszcie poinformować Przemka, że zostaną rodzicami. Postanowi, że zrobi to jeszcze tego samego dnia.

Ze zdjęciem dziecka w torebce odwiedzi Zapałę w hotelu rezydentów. Niestety, czeka ją wielkie rozczarowanie. Powód? Zastanie ojca swojego nienarodzonego jeszcze dziecka w objęciach przebojowej Zuzy. Ola będzie zaskoczona do tego stopnia, że zaniemówi z wrażenia. I znów nie powie Przemkowi, że za kilka miesięcy zostanie tatą.

Później jedynie zwierzy się Hanie, że Przemek nie jest dobrym materiałem na ojca... W związku z tym doktor Godberg postanowi poważnie porozmawiać z bratem i przemówić mu do rozsądku. Lecz najpierw będzie miała okazję poznać Zuzę. Dopiero potem otwarcie skrytykuje Zapałę za jego styl życia. Nie zdradzi natomiast tajemnicy Oli. Słowem, Przemek nadal nie dowie się, że będzie tatą.

- Kto to? - zapyta Zuza po wyjściu Oli.

- Stażystka - odpowie Zapała.

- Czyli nikt - skwituje Zuza.

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje