Reklama

Reklama

Monika Miller przeszła operację zmniejszenia piersi. Pokazała zdjęcie!

Monika Miller, wnuczka byłego premiera i uczestniczka programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", ujawniła w sieci, że zmniejszyła piersi. Poddała się operacji, z której efektów jest bardzo zadowolona. Zmniejszyła biust o kilka rozmiarów.

Monika Miller w debiucie na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" (2019)

Monika Miller, wnuczka byłego premiera Leszka Millera, pracuje jako fotomodelka. Była także uczestniczką dziesiątej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" (jesień 2019), w której występowała u boku Jana Klimenta.

Parze udało się zająć w tanecznym show piąte miejsce. W jednym z odcinków Miller zatańczyła nawet ze swoim dziadkiem. "Taniec z Gwiazdami" przysporzył Monice dużej popularności..

Obecnie w mediach społecznościowych jej profil śledzi ponad 100 tysięcy osób. Częściej niż szczegółami z życia prywatnego Miller dzieli się tam efektami pracy jak modelka. Ostatnio zrobiła jednak wyjątek i ujawniła za pośrednictwem Instagrama, że poddała się operacji... zmniejszenia biustu.

Reklama

Publikując najnowszą fotografię wnuczka Leszka Millera ujawniła, że jej biust jest teraz mniejszy o kilka rozmiarów. Z miseczki F przeszła do C.

"Obiecałam wam wyjaśnienie. No więc, I feel like an abc, cuz in one night I went from F to C" - napisała. 

Modelkę zalała fala komentarzy, na które ona sama chętnie odpowiada, udzielając szczegółowych informacji na temat swojej operacji. Miller nie ukrywa, że bardzo cieszy się ze zmniejszenia biustu. W odpowiedzi na jeden z komentarzy zdradziła, że zdecydowała się na taki krok przede wszystkim ze względów zdrowotnych, w trosce o swój kręgosłup.

"Mój kręgosłup jest teraz bardzo szczęśliwy" - napisała.

Autor: Monika Staroń
Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje