Reklama

Modelki na start! Hit jesieni?

Już dziś, 8 września, o godz. 21.30 w telewizji TVN startuje "najbardziej oczekiwana premiera telewizyjna tej jesieni"! W pierwszym odcinku nowego programu rozrywkowego "Top Model. Zostań modelką" jury wybierze najpiękniejsze i najbardziej intrygujące dziewczyny spośród tych, które pojawiły się na castingu w Sopocie oraz w Warszawie.

- Na castingi przychodziły dziewczyny różne, tak jak różne są Polki. Zobaczyć to będzie można w pierwszych trzech odcinkach castingowych, gdzie rozstrzał jest spory. Dziewczyny są strasznie fajne, bardzo zdeterminowane - zapowiada jurorka Karolina Korwin Piotrowska.

Reklama

Dziewczyn na casting przyszło bardzo wiele. Trenerzy programu Magda Mielcarz oraz Michał Piróg wypatrywali w tłumie kandydatek mających największe predyspozycje do zawodu modelki. Oceniali jak radzą sobie z chodzeniem po wybiegu i pozowaniem. Piróg zadbał również o dobrą zabawę, zapraszając na casting Giselle, która co prawda nie ma wyglądu modelki, ale zabłysnęła innym talentem...

W Sopocie na castingu zgłosiło się wiele młodych mam, które mimo macierzyństwa zapragnęły sprawdzić się jako modelki. Nie brakowało również matek dopingujących swoje pociechy! Mama Sonii była zaskoczona tym, jak jej córka zaprezentowała się na scenie....

Motywacje dziewczyn do pracy w zawodzie modelki były bardzo różne. Jedne chciały podróżować po świecie, inne miały "parcie na szkło", a jedna z nich chciała po prostu rzucić pracę w kebabie i zrobić w życiu coś nowego!

Nie wszystkie dziewczyny spełniały jednak kryteria obowiązujące w świecie modelingu. O te z pełnymi kształtami walczyły Joanna Krupa i Karolina Korwin Piotrowska. Panowie z jury, Dawid Woliński i Marcin Tyszka, byli bardziej rygorystyczni, ale po obietnicach kilku "większych" dziewczyn, że schudną, i oni przepuścili je do kolejnego etapu.

W Warszawie kandydatki okazały się dużo bardziej odważne niż w Sopocie. Światło dzienne ujrzały nie tylko biusty.... Przyszłe modelki nie szczędziły też ostrych słów. Dawid od jednej z uczestniczek usłyszał, że wygląda jak gej. Co skłoniło ją do takiej ostrej riposty?

Wszystkiego dowiedzieć mamy się już w premierowym odcinku show.

- Biorąc pod uwagę to, jak dużo pracujemy nad tym programem, i że spędzamy na planie po 16 godzin i patrząc na to, jak to wszystko wygląda, to trzeba mieć naprawdę wielki talent, żeby zepsuć ten program na montażu - zapowiadał kilka tygodni temu Michał Piróg.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje