Reklama

"Milionerzy": Problemy z pytaniami? Czego nie wiedzą uczestnicy?

Hubert Urbański na planie "Milionerów"

Kolejnym uczestnikiem, który stanął do gry o milion był Cezary. Na pytaniu o 2 tys. złotych, mając trzy koła ratunkowe usłyszał pytanie od Huberta Urbańskiego:

Reklama

Rafał Sonik podczas rajdów ściga się:

a) motocyklem
b) quadem
c) rowerem
d) ciężarówką

Uczestnik - mimo wątpliwości - zrezygnował ze skorzystania kół ratunkowych i zdecydował definitywnie zaznaczyć odpowiedź: motocykl. Jak się okazało, podobnie myślały jego towarzyszki... Wsparcie, to jednak nie wszystko. To była błędna odpowiedź - Rafał Sonik podczas rajdów ściga się quadem. W tym momencie Hubert Urbański pożegnał kolejnego gracza, który zakończył walkę o milion z 1 tys. złotych.

Ilona Król to kolejna uczestniczka, która zasiadła na fotelu oko w oko z prowadzącym. Na piątym pytaniu w drodze do miliona - z jednym kołem ratunkowym - telefonem do przyjaciela - zakończył się dla niej ten odcinek. Ilona usłyszała:

Czerwony pas... A co w pieśni Józefa Korzeniowskiego i Karola Kurpińskiego za pasem?

a) zapas
b) nogi
c) broń
d) sroga zima

Po chwili zastanowienia i bez korzystania z pomocnego koła ratunkowego, uczestniczka zdecydowała pokierować się głosem kobiecej intuicji i - niemalże w ostatniej chwili tego odcinka - wybrała odpowiedź c - broń. I to była słuszna decyzja! A odpowiedni fragment pieśni - na potwierdzenie - zacytował Hubert Urbański:

"Czerwony pas, za pasem broń
I topór, co błyska z dala,
Wesoła myśl, swobodna dłoń,
To strój, to życie górala"!

Ilona zagra dalej, a rozgrywkę rozpocznie z 10 tys. złotych na koncie, jednym kołem ratunkowym i siedmioma pytaniami do miliona.

Kolejny odcinek "Milionerów" już w środę wieczorem w TVN.


RMF FM

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Milionerzy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje