Reklama

"Mayday", "Bad Boy", "Bez skrupułów": Serialowe nowości w Polsacie

Premierowe seriale w Polsacie

"Bez skrupułów", reż. Jacek Bromski

Ostatnim serialem jest "Bez skrupułów", który startuje 31 października o godzinie 20:00, a kolejne odcinki zobaczymy 7 i 14 listopada.

Reklama

"Bez skrupułów" to 5 odcinkowy polityczny thriller, który odsłania kulisy pracy policji oraz służb specjalnych. To kino akcji, w którym naprzeciwko siebie stanęli giganci polskiego aktorstwa - Janusz Gajos i Andrzej Seweryn. Na ekranie pojawi się także Maria Dębska, która nie występowała w wersji kinowej filmu. Jej partnerem będzie Maciej Maleńczuk, grający ekscentrycznego właściciela nocnego klubu.

Główną bohaterką jest młoda, uczciwa policjantka Kaja (Marta Nieradkiewicz), która w czasie jednej z nieudolnie przeprowadzonych akcji zostaje porwana i zgwałcona. Uciekając, zabija swoich oprawców, a w raporcie zataja okoliczności zajścia i odchodzi z pracy. Kilka lat później, odnajduje ją były szef, by namówić do powrotu i rozpracowania przestępców zajmujących się budowaniem piramidy finansowej o ogromnym zasięgu.

W serialu zobaczymy także: Olgierda Łukaszewicza, Mateusza Kościukiewicza, Piotra Stramowskiego, Danutę Stenkę, Ewę Kasprzyk, Krzysztofa Stroińskiego czy Artura Żmijewskiego.

Seriale "Mayday", "Bad Boy" oraz "Bez skrupułów" na antenie Polsatu w każdą sobotę, od 3 października, o godzinie 20:00.


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Mayday (film) | Bad Boy (film) | Bez skrupułów

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje