Reklama

"Mayday", "Bad Boy", "Bez skrupułów": Serialowe nowości w Polsacie

Premierowe seriale w Polsacie

"Bad Boy", reż. Patryk Vega

Kolejnym premierowym serialem na antenie Polsatu jest "Bad Boy", który będzie można obejrzeć 17 oraz 24 października o godzinie 20:00.

Reklama

Specjalista od kina sensacyjnego Patryk Vega odkrywa patologie w polskich klubach piłkarskich. Powiązania z mafią i gangsterami, ustawianie meczów, groźby, zastraszania i agresja na stadionach - wszystko to w pełnym gwiazd serialu, w którym pierwszoplanowe role grają: Antoni Królikowski, Maciej Stuhr, Andrzej Grabowski, Piotr Stramowski, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Zawadzka i Zbigniew Zamachowski, wspierani m.in. przez piłkarzy - Kamila Grosickiego i Sławomira Peszko.

"Bad Boy" to nie tylko inspirowana prawdziwymi wydarzeniami produkcja, która ujawnia najmroczniejszą stronę środowiska piłki nożnej. To również pełna akcji i wyrazistych postaci historia o miłości, zdradzie, pożądaniu i kobietach, które wolą niegrzecznych chłopców.

"4-odcinkowy miniserial "Bad Boy" dla telewizji Polsat został pomyślany jako oryginalny utwór w stosunku do wersji filmowej. Dostarczy on znakomitej rozrywki zarówno nowym widzom, jak i tej części publiczności, która widziała już ten film w kinie. "Bad Boy" w serialowym wydaniu serwuje widzom blisko godzinę ekskluzywnego materiału, dokręconego specjalnie na potrzeby telewizyjnej opowieści. W serialu pojawi się wiele nowych scen, w których występują aktorzy, nie pojawiający się dotąd w wersji kinowej. Rozbudowane zostały również liczne sekwencje, które znaliśmy z filmu" - zapewnia reżyser Patryk Vega.

Dowiedz się więcej na temat: Mayday (film) | Bad Boy (film) | Bez skrupułów

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje