Reklama

Reklama

Marta Wierzbicka nago w pościeli

Marta Wierzbicka pochwaliła się w sieci zniewalającymi kadrami. Przed obiektywem pojawiła się ubrana jedynie w... pościel. Fotografie z sypialni zrobiły niemałe wrażenie na internautach.

Marta Wierzbicka

Marta Wierzbicka cieszy się sporą popularnością od wielu lat. Największą rozpoznawalność dała jej rola Oli Zimińskiej w "Na Wspólnej", jednak w swoim dorobku artystycznym ma wiele innych ról - serialowych, teatralnych czy dubbingowych. Widzowie z pewnością pamiętają również jej udział w programach "Azja Express" czy "Taniec z Gwiazdami".

Marta Wierzbicka zniewala w sieci

Aktorka stara się być w stałym kontakcie z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wierzbicka regularnie udziela się na Instagramie, gdzie obserwuje ją sporo ponad ćwierć miliona internautów!

Reklama

W wirtualnej galerii zamieszcza nie tylko publikacje związane z działalnością zawodową. Znajdziemy tam również sporo kadrów z wyjazdów aktorki czy jej codzienności.

Marta Wierzbicka bez ubrania

Ostatnio 30-latka zamieściła na Instagramie kilka fotografii, które zrobiły gigantyczne wrażenie na obserwatorach. Marta Wierzbicka przed obiektywem pojawiła się ubrana jedynie w pościel. Zmysłowe zdjęcia spotkały się z niezwykle entuzjastyczną reakcją fanów.

"ŁoCięPanii!! To co tutaj się prezentuje jest po prostu świetne!", "Przepiękne zdjęcie", "Śliczna jak zawsze", "Piękna taka subtelna i kobieca", "Pozwolę sobie na uwagę iż jest Pani piękna" - pisali fani gwiazdy.

Zobacz również: 

"Sanatorium miłości": Zbyszek oświadczył się Ani na oczach milionów widzów!

Najsłynniejsze filmowe oblicza świętego Mikołaja

Tomasz Stockinger zarażony koronawirusem. Przejmujące nagranie aktora!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Marta Wierzbicka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama