Reklama

Reklama

Marta Manowska pokazała odważne zdjęcie. Leży nago w wannie!

Gospodyni programów "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości" pochwaliła się w mediach społecznościowych intrygującym zdjęciem. Na fotografii Marta Manowska leży w wannie wypełnionej tajemniczą, różową substancją, która jej fanom w pierwszej chwili skojarzyła się... z kisielem.

Marta Manowska na konferencji prasowej programu "Sanatorium miłości"

Zdjęcie nie tylko rozpaliło internautów, ale i uchyliło rąbka tajemnicy na temat nowego odcinka "Sanatorium miłości".

Już w niedzielę, 3 lutego, widzowie obejrzą w TVP1 trzeci odcinek nowego show.

Marta Manowska, dzięki swojej ciepłej osobowości zaskarbiła sobie sympatię i widzów, i uczestników programów. Dziennikarka, która w produkcjach Telewizji Polskiej wydaje się mieć wizerunek "dziewczyny z sąsiedztwa", udowodniła, że potrafi zaskoczyć i rozpalić fanów do czerwoności.

Na swoim Instagramie oraz profilu na Facebooku właśnie pochwaliła się odważnym zdjęciem prosto z wanny. Duże zainteresowanie wzbudziła tajemnicza substancja, w której zanurzona jest gwiazda "Rolnika..." i "Sanatorium...". Fanom na pierwszy rzut oka skojarzyła się ona z... owocowym kisielem.

Reklama

"Kąpiel w kisielu wiśniowym?", "Czemu ta woda jest różowa?", "Różowy kisiel?" - dopytywali internauci pod zdjęciem, aż w końcu z odpowiedzią przyszedł gabinet spa, w którym Manowska skorzystała z nietypowego zabiegu.

Okazało się, że to jednak nie kisiel, ani nawet wino. "Aromatyczna kąpiel w pudrach. Ale kolor wody mógłby też sugerować kąpiel w winie" - poinformowano na Instagramie.

Różowa kąpiel w "Sanatorium miłości"? Przy okazji publikacji zdjęcia, które tak poruszyło internautów, Marta Manowska uchyliła także rąbka tajemnicy na temat nowego odcinka "Sanatorium miłości".

"Więcej już w niedzielę w naszym kochanym 'Sanatorium miłości'. A potem się trzeba było suszyć, i od nowa..." - napisała pod fotografią z wanny Manowska.

Po tym wpisie można więc podejrzewać, że podobne atrakcje czekają uczestników programu. Czy tak rzeczywiście będzie, widzowie przekonają się w trzecim odcinku "Sanatorium miłości" w niedzielę o godzinie 21.15 na TVP1.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Marta Manowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje