Reklama

Marek z "Sanatorium miłości": Trzecia śmierć bliskiej osoby w krótkim czasie

Ostatnie lata były dla Marka, jednego z bohaterów "Sanatorium miłości", szczególnie trudne. Czy w programie TVP mężczyzna znajdzie osobę, przy której zapomni o samotności?

Marek z "Sanatorium miłości"

Marek Jarosz ma 65 lat i pochodzi z Józefowa. W programie "Sanatorium miłości" dał się poznać jako człowiek pogodny i wrażliwy. Pokój dzieli z Cezarym.

Reklama

Przed emisją programu Interia otrzymała z TVP informacje o uczestnikach produkcji. Co napisano o panu Marku?

"Marek był żonaty ze swoją pierwszą miłością przez 40 lat. Niestety 3 lata temu żona zmarła, a była to już trzecia śmierć bliskiej mu osoby w bardzo krótkim czasie. Na przestrzeni roku pożegnał on najpierw swoją siostrę, potem mamę i żonę. Trzy lata zajęło mu uporanie się z tym bolesnymi przeżyciami i emocjami".

I dalej: "Dopiero od kilku miesięcy czuje, że zaczyna wracać do życia. Powoli też rozgląda się za druga osobą, przy której zapomniałby o samotności. Jego dwie córki wspierają go w tych poszukiwaniach. Jak sam podkreśla to sport uratował mu życie. Regularnie pływa, jeździ na rowerze. W ten sposób odzyskuje wewnętrzną równowagę".

Wydaje się, że udział w "Sanatorium miłości" to był strzał w dziesiątkę. Już od pierwszego odcinka można zaobserwować, że Marek zauroczył się Małgorzatą, byłą stewadessą. Kobieta chyba nie pozostaje obojętna na zainteresowanie mężczyzny, bo gdy została wybrana "Kuracjuszką odcinka", na masaż do hotelowego spa zaprosiła właśnie Marka.

Mężczyzna był zachwycony. "To jest jedyna moja kobieta. To jest mój skarb już prawie. Chyba za dużo mówię" - wyznał wzruszony mężczyzna.

Kuracjusze również zauważyli, że Marek zapałał gorącym uczuciem do Małgorzaty. Panowie doszli do wniosku, że nie będą adorować kobiety, żeby nie wchodzić w paradę koledze.

"W męskim gronie padła propozycja i już są zakłady, czy Małgosia będzie z Markiem. Obstawiamy po 5 złotych. Zobaczymy, co z tego wyjdzie" - wyznał Cezary.

Waszym zdaniem, jak rozwinie się związek Marka i Małgorzaty?

Kolejny odcinek "Sanatorium miłości" już w najbliższą niedzielę, 10 lutego, w TVP1.INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje