Reklama

Reklama

Małgorzata Tomaszewska bez bielizny: "Sexy mama"

"Młode mamy - jesteśmy silne, piękne i możemy być też sexy" - zaapelowała na Instagramie gwiazda TVP Małgorzata Tomaszewska, publikując serię zdjęć ze swej pierwszej "własnej" sesji zdjęciowej.

Telewizyjna widownia kojarzy Małgorzatę Tomaszewską z roli prowadzącej "Pytanie na śniadanie". W śniadaniówce TVP zastąpiła Monikę Zamachowską. Tomaszewska wzięła również udział w tanecznym show TVP "Dance Dance Dance".

Wcześniej córka bramkarza Jana Tomaszewskiego była pogodynka Polsatu. W 2015 roku wzięła udział w programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", jednak dość szybko pożegnała się z show.

Reklama

Małgorzata Tomaszewska: Jesteśmy silne, piękne i możemy być też sexy

Małgorzata Tomaszewska w przeszłości pracowała jako modelka. Nie dziwi zatem, że doskonale wie, jak zrobić przed obiektywem aparatu piorunujące wrażenie. Tomaszewska, która jest mamą czteroletniego Enzo, zdecydowała się zrobić sobie seksowną sesję zdjęciową. Dotąd nie pokazywała podobnych kadrów.

"Kieruję swoją wiadomość do młodych mam. Po urodzeniu synka 9 miesięcy poświęciłam tylko jemu i nabrałam dziwnego przeświadczenia, że mama już nie może być sexy. Że nie wypada, że to już było, a teraz jest macierzyństwo. To pierwsza 'moja własna' sesja zdjęciowa, nie do projektu przy którym pracuję. Jak zobaczyłam zdjęcia, to pomyślałam sobie, że cieszę się, że przez 4 lata od narodzin mojego synka tyle się zmieniło i zrozumiałam gdzieś wewnętrznie, że mama to nadal kobieta i może czuć się piękna. Młode mamy - jesteśmy silne, piękne i możemy być też sexy" - Tomaszewska napisała pod jedną z fotografii.

Zmysłowe zdjęcia Małgorzaty Tomaszewskiej zostały bardzo ciepło przyjęte przez jej obserwatorów. Pod jednym z nich głos zdecydował się zabrać nawet jej partner z "Pytania na śniadanie". "Nie ma liter, słów i emot, żeby opisać to zdjęcie" - stwierdził zachwycony Aleksander Sikora.

Czytaj więcej:

Małgorzata Tomaszewska: Ludzie się przede mną otwierają

Małgorzata Tomaszewska: Tata jest moim najwierniejszym fanem

Małgorzata Tomaszewska: Żyję bardzo aktywnie

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Tomaszewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje