Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek przemierza Szwecję kamperem. Jak wygląda jej wymarzona podróż?

Małgorzata Rozenek wraz z całą rodziną pojechała w podróż kamperem do Szwecji. Celebrytka szybko zauważyła, że ten sposób podróżowania nie należy do najłatwiejszych. "Zaraz sobie zemdlejemy ze zmęczenia w kąciku" - wyznała.

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan w wymarzoną podróż wyruszyła z mężem Radosławem Majdanem, trojgiem dzieci oraz czterema psami. Jej "wesoły autobus" pojechał na podbój Szwecji, do której rodzina dotarła promem. 

Celebrytka nie mogła jednak pozostawić swoich fanów, więc każdy kolejny etap jej podróży jest skrupulatnie relacjonowany na Instagramie. 

Rozenek na Instagramie pokazuje, że podróż kamperem wymaga od uczestników wycieczki sporo pracy, ale dzięki temu wakacje są pełne wrażeń. 

"Tyle się dzisiaj wydarzyło, mam wrażenie, że jesteśmy tu tydzień a przecież przed nami dopiero, nasza pierwsza noc w kamperze" - napisała na Instagramie. "Dzieci już śpią, Radzio właśnie skończył mecz i zaraz sobie zemdlejemy ze zmęczenia w kąciku" - wyznała. "Taki kamper to masa roboty" - podkreśliła. 

Reklama

Faktycznie podróżnicy nie próżnują. Już pierwszego dnia zaliczyli zwiedzanie, wycieczkę rowerową i sesję o zachodzie słońca. Mimo wszystkich niedogodności Rozenek jest zachwycona nową formą wypoczynku.

"Rzeczy, których spędzając wakacje w hotelu, nie trzeba robić. Niby męcząco, ale serio? Jak na razie jesteśmy zachwyceni, a tyle jeszcze przed Nami" - zauważyła. 

Czytaj także: Małgorzata Rozenek-Majdan w filmie "Druga połowa" 

Reklama

Reklama

Reklama