Reklama

Reklama

Magdalena Schejbal zaszczepiła się na koronawirusa. Aktorka dwukrotnie przeszła COVID-19

Magdalena Schejbal zaszczepiła się przeciwko COVID-19. Na Instagramie pochwaliła się przyjęciem pierwszej dawki szczepionki. Aktorka dwukrotnie przeszła koronawirusa, dlatego zabieg szczepienia był dla niej bardzo ważny.

Magdalena Schejbal

Magdalena Schejbal od początku pandemii dwukrotnie zaraziła się koronawirusem. Za pierwszym razem COVID-19 miał u niej łagodny, bezobjawowy przebieg. Natomiast przy drugim zakażeniu koronawirusem aktorka miała znacznie gorsze objawy, które nie pozwalały jej nawet zasnąć. Gwiazda podzieliła się doświadczeniami związanymi z przejściem COVID-19 na swoim Instagramie.

"Jestem dwukrotnym ozdrowieńcem. Przechodziłam Covid dwa razy. Za pierwszym razem praktycznie bezobjawowo, a za drugim spałam z telefonem w dłoni, bo pierwsze dni były jakimś koszmarem. Strach i ból" - napisała aktorka w swoim poście na Instagramie.
Aktorka zaszczepiła się w jednym z warszawskich punktów sczepień. Nie wiadomo, którym preparatem szczepiła się Magdalena Schejbal. Na swoim Instagramie gwiazda podzieliła się zdjęciem z pielęgniarką, na którym widać wykonanie zastrzyku.

Reklama

"Pierwsza dawka za mną. Szczepie się, bo wierzę, że to ma sens i nie chcę się już bać. Służbo zdrowia, dziękuję!" - podsumowała swoje szczepienie Magdalena Schejbal.

Hubert Wiączkowski

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Schejbal

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje