Reklama

"M jak miłość": Seks na zgodę?

Gdy Marta (Dominika Ostałowska) dowiedziała się, że jej mąż miał romans, wyrzuciła go ze swego życia. Teraz okaże się, że chyba nie na zawsze...

Przed wakacjami byliśmy świadkami rozpaczy Marty Wojciechowskiej, która została zdradzona przez Andrzeja (Krystian Wieczorek). - Moja bohaterka spróbuje wziąć swoisty odwet, zaskakujący i niedojrzały jak na swoje doświadczenie życiowe - zapowiadała Ostałowska.

Reklama

Zaczęła flirtować z przystojnym prawnikiem, Wiktorem (Piotr Grabowski), który się do niej intensywnie zalecał. Tymczasem już w pierwszym odcinku po letniej przerwie Marta wyląduje z niewiernym mężem w... łóżku!

Jak do tego dojdzie? Otóż pewnego wieczoru Andrzej, po przeczytaniu córeczce bajki na dobranoc, zauważy, że Marta smacznie śpi na kanapie. Otuli żonę kocem, a gdy ta się przebudzi, zacznie ją czule całować...

- Andrzej?... Co ty robisz?... - szepnie zdziwiona Wojciechowska, ale nie rozkaże, by opuścił jej mieszkanie. Między małżonkami na nowo wybuchnie namiętność, czy jednak połączy ich na dłużej niż jedną noc?

- Zrobię wszystko, żeby cię odzyskać - mówił niedawno Andrzej podczas rozmowy z Martą. - I będę ci to powtarzać do znudzenia... Słyszysz? Nigdy nie pozwolę ci odejść!

Wszystko wskazuje na to, że zamierza dotrzymać słowa. Ale Wojciechowska już mu nie ufa, wciąż także pamięta, jak mocno zawiodła się na swoim mężu. Poza tym coraz bardziej podoba jej się Wiktor, nabiera więc ochoty na ognisty romans!

Co jeszcze czeka nas w najbliższych odcinkach serialu Dwójki? Joanna (Agnieszka Więdłocha) oskarży Pawła (Rafał Mroczek) o rozpad ich związku. Kobieta, która oszukiwała Zduńskiego na każdym kroku, teraz zażąda, by ten wziął na siebie całą winę za niepowodzenie małżeństwa! Tego właśnie dowie się Paweł podczas pierwszej rozprawy rozwodowej.

Okaże się, że na zachowanie Aśki wpłynął Jan (Bartek Świderski), który uświadomił kochance, że jeśli sąd orzeknie winę Pawła, ona dostanie połowę mieszkania. - Joasiu, nie bądź dzieckiem... W życiu trzeba umieć walczyć o swoje! - powie Kozłowski.

W najbliższym czasie będziemy więc świadkami naprawdę ostrego starcia małżonków w sądzie. Przekonamy się, jak zareaguje Paweł, gdy podczas rozprawy usłyszy słowa adwokata Joanny: - Moja klientka wnosi o orzeczenie rozwodu z wyłącznej winy powoda!

Agnieszka Trojanowicz

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Kurier TV

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: życia | Marta | Nie | Na zawsze | "M jak miłość" | “M jak miłość”

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje