Reklama

Reklama

"M jak miłość": Gorący seks u Mostowiaków!

U Mostowiaków zanosi się na sensację! Oto Kasia (Agnieszka Sienkiewicz) trafi do łóżka z Marcinem (Mikołaj Roznerski), do którego od dawna po cichu wzdycha. Zaowocuje to zakończeniem jego romansu z Agnieszką (Magdalena Walach)...

Namiętna noc Kasi i Marcina dojdzie do skutku w 1004. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja w poniedziałek 30 września) w ramach pocieszania jej po tym, jak na jaw wyjdzie, że ich wspólny kolega z pracy Krystian (Filip Tłokiński) jeszcze do niedawna nosił nazwisko... Proć.

Przez Krystiana do sypialni

Ale zacznijmy od początku. Kasia nabierze podejrzeń w stosunku do Krystiana, gdy ten najpierw będzie namawiał ją, by przyjechała na imprezę do jego domku pod Warszawą, a jak dowie się, że dziewczynę ma odwieźć Marcin, natychmiast wycofa się z zaproszenia. Wtedy Mularczykówna pochyli się nad informacjami, które młody Chodakowski zgromadził na temat nowego kolegi. Przeżyje szok, gdy odkryje jego prawdziwe personalia. Załamana opowie Marcinowi całą mrożącą krew w żyłach historię swojej ucieczki przed mafią. Efekt? Po powrocie do domu trafią do sypialni.

Reklama

Dokładnie w tym samym czasie, gdy Kasia będzie opowiadać Marcinowi swoje życie, Agnieszka zostawi mu wiadomość na automatycznej sekretarce: "Tęsknię". Lecz Chodakowski nie odsłucha jej, bo zepsuje mu się telefon. Na domiar złego nie zauważy również kartki, którą pani prokurator zostawi pod drzwiami jego mieszkania! Olszewska uprzedzi go: "Jeszcze tu wrócę. Aga".

Przyłapani tuż po seksie

I faktycznie - kilka godzin później ponownie zapuka do drzwi Chodakowskiego. Zastanie go w towarzystwie Kasi... Na dodatek oboje będą niekompletnie ubrani.

Zazdrosna o Agnieszkę Kasia zdecyduje się wziąć sprawy w swoje ręce. Pojedzie do rywalki i stanowczo zażąda, by ta raz na zawsze zostawiła Chodakowskiego w spokoju. Wyprowadzi tym Olszewską z równowagi. Kilka godzin później Marcin spotka się z Żyletą i dojdzie do ich rozstania. A gdy Chodakowski wróci do domu, Kasia znów wyzna mu miłość.

- Daj nam szansę - poprosi dziewczyna. - Nawet jeśli sam mnie na razie jeszcze nie kochasz...

Tymczasem Krystian złoży wypowiedzenie i zostawi Kasi list, w którym zapowie, że "to jeszcze nie koniec"...

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy