Reklama

Lesbijka i seks za pieniądze

W środę, 9 września, na antenę TVN Style powraca Dorota Wellman, która po raz kolejny spotka się ze swoimi gośćmi w programie "Ten jeden dzień". To już trzeci sezon programu.

W najbliższych odcinkach dziennikarka zaprosi do studia kolejne osoby, które szczerze opowiedzą o dniu, który diametralnie odmienił ich życie.

Reklama

Świat Joanny legł w gruzach w momencie śmierci męża. W jednej chwili została sama z dziećmi. Jak z perspektywy czasu dziś wygląda jej życie?

Patryk, facet do wynajęcia, opowie z czym wiąże się seks za pieniądze. Jak reaguje, kiedy słyszy o sobie, że jest męską dziwką?

W programie swoją historię opowie też Anka, która od kilku lat żyje w lesbijskim związku. O jej orientacji rodzice dowiedzieli się przypadkowo. Przyłapali córkę z dziewczyną w łóżku. Czy Anka uległa presji społecznej i próbowała związać się z chłopakiem?

Każdy program to jeden gość, jedna historia, jedna rozmowa. Bez publiczności i z niezwykłą scenografią oddającą kameralną atmosferę programu.

Dorota Wellman z właściwą sobie sympatią i ciepłem pochyla się nad każdym bohaterem, który opowiada jej o tym jednym dniu.

Trzeci sezon programu na antenie TVN Style będzie można oglądać od środy 9 września o godzinie 23.00.

Media2.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: TVN SA | TVN Style | Dorota Wellman | lesbijka | seks | seks za pieniądze

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje