Reklama

Reklama

Klaudia Halejcio pozuje w bieliźnie. Fani: "Obłęd"

Klaudia Halejcio zaprezentowała swoim fanom, jak jej ciało wygląda kilka miesięcy po porodzie. Widok ten wprawił wszystkich w osłupienie. Zdaniem niektórych aktorka wygląda wręcz lepiej niż przed ciążą. "Obłęd" - piszą internauci.

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio na początku czerwca pierwszy raz została mamą. Znana szerokiej publiczności z seriali "Złotopolscy" czy "Pierwsza miłość" aktorka oraz jej partner Oskar Wojciechowski doczekali się córeczki. 31-letnia gwiazda wybrała dla dziecka imię Nel. Mama dziewczynki inspirację znalazła w powieści "W pustyni i w puszczy".

Reklama

Klaudia Halejcio na Instagramie

Klaudia Halejcio bardzo aktywnie udziela się na Instagramie, gdzie obserwuje ją obecnie już 580 tysięcy osób. W trakcie ciąży regularnie informowała fanów o jej przebiegu. Po porodzie również często porusza w swoich postach temat macierzyństwa. W najnowszym postanowiła napisać o odzyskiwaniu formy po urodzeniu pierwszego dziecka.

Swój wpis Halejcio opatrzyła selfie sprzed lustra. Zdjęcie, do którego zapozowała w samej bieliźnie, wywołało niemałe poruszenie. Fani nie kryją zdumienia i nie szczędzą młodej mamie komplementów, jednocześnie nie mogąc zrozumieć, jak ktokolwiek mógł niepochlebnie komentować jej figurę po urodzeniu dziecka. Zdaniem niektórych pięć miesięcy po porodzie wygląda wręcz jeszcze lepiej niż przed ciążą.

Zobacz również: 

Klaudia Halejcio przeprowadza się do nowego domu. To prawdziwa rezydencja!

Klaudia Halejcio pokazała brzuch po porodzie. "Co za dramat" 

Klaudia Halejcio znów zaskakuje. "Syndrom wicia gniazda i energetyczny taniec" 

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Klaudia Halejcio | Bielizna | Instagram

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy