Reklama

Klaudia El Dursi nago w "Hotelu Paradise". "Bali, będę tęskniła"

Klaudia El Dursi swoje ostatnie dni na Bali spędziła na oczekiwaniu w niepewności na rozwój wydarzeń. Gwiazda "Hotelu Paradise" utknęła tam, gdy wprowadzono obostrzenia w związku z pandemią koronawirusa. Teraz żegna indonezyjską wyspę, publikując odważne zdjęcie.

Tak Klaudia El Dursi wyglądała w młodości

Klaudia El Dursi, gwiazda "Top Model", która od niedawna jest także gospodynią "Hotelu Paradise", ostatnie miesiące spędziła na indonezyjskiej wyspie Bali. Pracowała tam, nagrywając dla TVN7 nowe reality show.

Reklama

Gdy zdjęcia dobiegły końca, okazało się, że ze względu na pandemię koronawirusa cała ekipa "Hotelu Paradise" nie ma jak wrócić do kraju. El Dursi była tym faktem załamana, przede wszystkim ze względu na tęsknotę za dziećmi. Ostatecznie wszystko skończyło się jednak dobrze i cały zespół jest już w drodze do Polski. Na miejscu wszyscy będą musieli poddać się czternastodniowej kwarantannie.

"Bali, będę tęskniła" - napisała na InstaStories modelka, publikując kadry z samolotu.

Chociaż El Dursi w swoich poprzednich wypowiedziach wielokrotnie podkreślała, że chciałaby być już z powrotem w domu, to nie ukrywa także, że na Bali przeżyła fantastyczny czas i doskonale się bawiła. Pobyt na rajskiej wyspie był przygodą jej życia. Modelka postanowiła zamknąć ten rozdział, publikując w sieci odważne zdjęcie. Na fotografii zamieszczonej na Instagramie pozuje nago w wannie, w willi, gdzie nagrywany był "Hotel Paradise"

"Za wspomnienia, za dobro, za piękno, za nieprawdopodobne doświadczenie... Dziękuję, Bali! Ale ta przygoda nie miałaby miejsca, gdyby nie TVN. To wy we mnie uwierzyliście" - napisała pod zdjęciem egzotyczna piękność.

***Zobacz także***

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Maria Staroń

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Klaudia El Dursi | Hotel Paradise

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje