Reklama

Reklama

Klaudia El Dursi nago

Klaudia El Dursi opublikowała gorącą fotografię, która oczarowała internautów. Prowadząca "Hotel Paradise" na zdjęciu ma tylko ręcznik... na głowie.

Klaudia El Dursi opublikowała gorącą fotografię, która oczarowała internautów. Prowadząca "Hotel Paradise" na zdjęciu ma tylko ręcznik... na głowie.
Klaudia El Dursi /Artur Zawadzki /Reporter

Klaudia El Dursi tylko w ręczniku... na głowie

Klaudia El Dursi regularnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Na Instagramie zdradza szczegóły ze swojego życia prywatnego i zawodowego. Fani, którzy śledzą jej relacje, a jest ich już ponad 775 tysięcy osób, chętnie komentują jej coraz to kolejne projekty.

Ostatnio prowadząca "Hotelu Paradise" opublikowała gorącą fotografię. Klaudia El Dursi zaprezentowała się... nago. Ręcznik na głowie i naturalny wygląd bez makijażu przywodzą na myśl chwile odpoczynku i czas tylko dla siebie. Śmiały kadr zapiera dech w piersiach, dlatego fani pospieszyli z pisaniem komplementów.

Reklama

Nowe zdjęcie nie umknęło ich uwadze, dlatego pod postem pojawiły się pochlebne komentarze i wystrzałowe reakcje. Nie zabrakło także wirtualnych serduszek! "Śliczne zdjęcie", "Piękna, naturalna" - pisali internauci.

Klaudia El Dursi: Kim jest?

Choć jej przygoda z show-biznesem zaczęła się już dużo wcześniej, popularność przyniósł jej udział w programie "Top Model". W 2019 roku zachwyciła jurorów i jako pierwsza uczestniczka w historii show, otrzymała "złoty bilet".

Następnie otrzymała propozycję prowadzenia reality-show pt."Hotel Paradise", którego jest gospodynią od kilku lat. Nim trafiła do telewizji, prowadziła własną pracownię krawiecką.

Zobacz również:

Tylko w Interii! Cary Fukunaga i Linus Sandgren: Bond na miarę naszych czasów

Nie żyje aktor znany aktor. Miał 28 lat

Głośny polski film już na Netfliksie

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Klaudia El Dursi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL