Widzowie wybierali najlepszy taniec z trzech ostatnich edycji programu. Oprócz Rusin, na parkiecie pojawili się ponownie Krzysztof Tyniec i Kamila Kajak, Joanna Liszowska i Robert Kochanek, Przemysław Sadowski z Ewą Szabatin, Joanna Jabłczyńska i Piotr Kiszka oraz Ola Kwaśniewska i Michał Skawiński.
Po raz pierwszy w historii polskiego "Tańca" zatańczyli także sami jurorzy, czyli Iwona Palvović, Beata Tyszkiewicz, Zbigniew Wodecki i Piotr Galiński. Wykonali tzw. freestyle wraz z grupą tancerzy. Oceniała ich sroga komisja w składzie: Kuba Wojewódzki, Kazimiera Szczuka i Szymon Majewski.
"Zbyszku kocham twoje nogi, twoje ciało, białe skarpetki" - stwierdził Szymon Majewski, pokazując żartobliwie plik gotówki, który przed programem miał mu wręczyć Zbigniew Wodecki.
"No cóż, to był pokaz nihilizmu, dekadencji, ponura szulernia, picie alkoholu" - wtrąciła Kazimiera Szczuka i dodała w kierunku Ivony Pavlović - "Jesteś boska".
"Zauważyłem tutaj, że symbolem uznania są maskotki. Zbyszku, ja też mam dla ciebie taką małą maskotkę. Zbyszek to spokój Małysza i elastyczność Shakiry" - stwierdził Kuba Wojewódzki.
Po podsumowaniu głosów widzów, ostatecznie w wyścigu o Kryształową Dziesiątkę zwyciężyli Kinga Rusin i Stefano Terazzino. Drugie miejsce zajęli Krzysztof Tyniec i Kamila Kajak.
"Był to dla nas jeden z najpiękniejszych odcinków" - ze wzruszeniem podziękowała widzom Rusin.
Wyniki odcinka "Najpiękniejsze tańce":
1. Kinga Rusin i Stefano Terrazzino- 28,29%









